Jawa 350/640 (1991)

Vlastník Frantass
Vloženo 6.12.2007
Aktualizováno 22.2.2014

Tak tohle je můj mazel. Koupil jsem jí ke konci srpna, měla 500 km po výbrusu a kompletní GO motoru. Původně 639, ale komplet předělaná na 640, rozdíl jen v techničáku.

První dojmy - :-)

Cesty: pár srazů a hlavně motodovolená na Slovensku

Zkušenosti: Už mam na ní nalítáno přes 7 000 km, motor šlape jako hodinky, všechno v pořádku, zatím mě nikde nenechala. Občas pozlobila elektrika, ale to jenom kvůli nedbalosti předchozího majitele. Dnes už bez problému. Díky dražšímu syntetickému oleji, tak nesmrdí a aspoň to líp maže. Díly se seženou za hubičku, opravy probíhají 'na klíně'. Někdo si řekne, že je to jen smradlavá Jawa, ale každý na něčem začínal a ty co nemají moc peněz začínají s tím nářadím, které si můžou dovolit.

Úpravy: ...nový černý větrný štítek na masce. Přímý vzduchový filtr na místo stávajícího airboxu. Dále sem vyměnil to hnusný starý jawácký zadní světlo za to jak se dávalo na novejší Styly a Trampy. A co je asi nejvíc vidět je naschvál dvoubarevná metalíza... někteří se smějí, ale jawisté obdivují

Fox_cz
Fox_cz napsal 23.02.14 v 17:48 10b.

Pěkná, a nápodobně, ať slouží a děkuji za pochvalu mé :) 10

perlicka
perlicka napsal 29.07.10 v 16:41

Ahoj lidicky...
potrebuji pomoc.. ziju v nemecku a chtela bych koupit starou jawu 350 do 1000 euro..
muzete mi poradit super stranky? nebo nekoho kdo ji proda?
prijela bych hned!
dekuji predem za pomocccc

pajapaja
pajapaja napsal 07.07.09 v 22:17

je moc hezká a vymazlená,a z pitomců si nic nedělej.spousta"motorkářů" jezdí jen proto,že je to "in" a za pár roků budou chytračit,že auto,je auto a že už nejsou blbí.ono je fakt jedno na čem,hlavně že to jede a máš z toho radost

Hellrider
Hellrider napsal 07.07.09 v 21:26

Pěkná . Ta dvoubarevná metalíza jí sluší. Je to opravdu krásnej kousek. Přeju hodně kilometrů bez závad a nehod :).

Mike70
Mike70 napsal 10.06.09 v 12:48

Myslím, že nejcenější je ta radost z jízdy na jakékoliv motorce. SOuhlasím stím, že člověk nemusí mít dělo za 180 táců, aby byl šťastnej