Jawa 250 Pérák (1953)

Vlastník Stanley_H
Vloženo 29.11.2007
Aktualizováno 23.3.2010

Rodinne dedictvi.Po mnoha letech stačilo vycistit karburátor,dolít benzin,zapojit upadlé kabely,dolít a nabít baterku,3x prošlápnout naprázdno a na první šel!!!I po těch letech má neuvěřitelnou kompresi. Jěšte vyměnit pár detailů a je originalni.

Zkušenosti: Ac nekteri rikaji ze se na tom jezdi strasne,tak si mylim ze to neni pravda. Musite mit funkci perovani na zadnim kole a spravne serizene perosedla a diry ani necitite!!! Nesmi se akorat ostre klopit do zatacek,pak odskakuje. Jinak je to stroj,co vzdycky chytne,kdyz ostatni stroje selzou.

Další info: V chotusicich zakoupeny nove vyfuky a kolena,mam již hotove puvodni svetlo a repasoval jsem původní tachometr,připraveny puvodni vidle v puvodnim laku,nalezeny chromovane kryty kluzaku,po 20 letech v mastnem papire jak nove. Už jen skompletovat. Foto dodám.

Stanley_H
Stanley_H napsal 13.02.17 v 09:15

Milane založil jsem mu nový profil. Tento jsem nesmazal jen proto,abych o tyto fotky nepřišel,už v PC nemohu najít originály. Po znovu zprovoznění a výměně dílů za původní je zde : http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=23399

Milan1963
Milan1963 napsal 02.12.16 v 15:43

Už je s těmi novými díly ?
Fotky nevidím.. Jinak 10 bodů.

jakattara
jakattara napsal 05.01.12 v 15:26

Nemám co dodat ;) . 10b

Waldas28
Waldas28 napsal 20.01.10 v 00:53

škoda že jsem to četl až ted tachometr mám a dost dalších a co dáš za origo nosič a máš to za 10 at se to povede podle tvého gusta

Romualdo
Romualdo napsal 13.03.09 v 00:10