Kawasaki ZX-9R Ninja (2003)

Vlastník Strngr
Vloženo 6.2.2006
Aktualizováno 9.8.2010

Sériová, ale pohledná, vzhledem ke svému "důchodovému" věku nemám potřebu žádných specialit. Návrat na dvě kola po cca 25 letech, začátky na GSX750F a CBR600F. Aktuálně kromě ZX9R a XV 1100 ještě CBR1000RR ´06.

Zkušenosti: Zatím jen ty dobré až skvělé, na pár nepříjemností člověk rychle zapomene...

Cesty: Jsem samotář, jezdím nejvýš ve dvojici (se ségrou nebo výjimečně s kámošem); žádné fláky, mám rodinu a tak je to většinou jen relax 100 až 150 km a rychle domů a se psem do hospody.

Cestopis: Okolí Brna, jižní a částečně severní Morava, a dál se uvidí...

Další info: Docela by mě zajímalo, jak se s "motorkářským" úletem srovnávali moji vrstevníci - pokud tady takoví jsou - resp. jejich rodiny?

bobik.cz
bobik.cz napsal 21.10.17 v 11:46 8b.

no foto

Erixo
Erixo napsal 23.03.09 v 19:13

Jen tak dál. Motka je kanec. Moc fandím a přeju super sezónu!

bastik.
bastik. napsal 20.03.09 v 13:52

Ahoj, tak třeba já jsem ulítl v56 letech mrkni na můj profil. Objevil jsem motorkaření pozdě ale o to víc mě to chytlo u srdíčka auž se pomalu na nic jiného nesoustředím. Motorky máš super obě dvě a přeju ti ještě hodně dlouhý motoživot dávám 10ku oboum tvým motkám a zdravím.Baštík

majkys
majkys napsal 03.02.09 v 15:12

motorkářské úlety říkáš??!! Tys měl dle tvé popisky 25 let pauzu,ale motky třeba pro mně jsou celoživotním stylem života,svobodou pohybu,srdeční záležitostí. Jinak obě máši máš super, 10 a nikde se nevymel Ahoj Majk

Strngr
Strngr napsal 27.03.08 v 12:35

Ahoj Letňáku, mám pár známých ve Tvém věku a doufám, že se toho taky dožiju a ještě se budu moct povozit, něž to všechno rozdám ...jinak máš naprostou pravdu a bezva motku...taky Ti přeju hodně pohody .