Jawa 175/356 (1957)

Vlastník Artur
Vloženo 12.10.2007
Aktualizováno 4.10.2014

koupena 1.1O.O7 ve Šternberku.Motorka je do posledního šroubku uplně původní z fabriky.Má ještě spínačku s ampérmetrem a výfuky rybiny,je v původním laku i s linkama a nějakým chromem.Renovovat by jí bylo škoda,takže ji nechám původní vzhled.

První dojmy - Na výlety mám silnější jawy.Na této motorce sem jezdil jenom párkrát,jinak léta stála zastrčená v rohu dílny a potom na půdě.Ale jízda na ní,co si pamatuju, byla příjemná a zvuk taky pěkný.

Letos(2014) vytažena na světlo,kompletně vyčištěna,opravena,nakonzervovaná,přeleštěná a nyní vystavena u nás ve třetím patře v obyváku ,lepší využití krásné motorky,na kterou není bohužel čas, neznám.Tak nám dělá radost v bytě

LG702BE
LG702BE napsal 10.04.16 v 15:29 10b.

Je to tak, pokud nestála pod okapem, nech ji tak. 10 bod.

Jawista1234
Jawista1234 napsal 21.11.14 v 15:08

Pěkná, Jak jede ?

rohlicimuz
rohlicimuz napsal 29.10.14 v 17:13

Jsem rád že se dnes najdou normální lidi co se nesnaží hned všechno renovovat..pochvala

krb
krb napsal 13.11.07 v 16:43

no jak se tak dívu tak se ti to taky pěkně rozrůstá jo rád se někdy o víkendu navečer zastavím bouhžel autem (počasí) jo a už mám na péráka veteránské TP prošlo to schvalovací komisí někdy do vánoc si pro ně pojedu do zlína jinak pěkný přírůstek přeju at slouží

smazany51000
smazany51000 napsal 17.10.07 v 20:24

tahle mašina je fakt v klidu mašina mam ji taky hned ten odkaz pod tebou sem s ni fak hodně spokojen ještě nikdy mě nezradila hlavně si ji važ !!! at ti jezdi