Cagiva Tamanaco 125 (1989)

Vlastník Radar
Vloženo 23.3.2005
Aktualizováno 13.4.2006

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 67 záznamů

Kaspika
Kaspika napsal 10.04.07 v 13:11

Ahoj Ráďo, mám motorku, mrkni se, na Pastviny už pojedu s váma snad na své...

Radar
Radar napsal 28.03.07 v 14:15

to Jakub: náhon sem přizpůsobil tuším že z Jawky 350, akorát už si nevzpomínám jestli to byl náhon tacho nebo otáčkoměru. Zkus si od někoho půjčit za zkoušku nic nedáš

napsal 26.03.07 v 18:00

chtěl bych se zeptat scháním náhon na tacháč na tamanaco prej tam de z něčeho jiného tak jestli někdo nevíte s čeho a nebo kde seženu oryginální kdyštak napístě na email dík

napsal 16.03.07 v 23:03

TAHLE UŽ JE MOJE

KUBULA napsal 16.10.06 v 18:36

Prej se na každé křižovatce válíš , to se nedivím, že plasty neřešíš

KUBULA napsal 25.09.06 v 23:02

Kde maš tu plečku,ja ju hledám a vono nic,že ses posledně stavil co? []

smazany15170 napsal 27.05.06 v 13:25

Zdarec, dik za desitku!!! No tak to prskni na net, nejaky fotky ne??? At aspon vidim jak to vyzera!!! Po slovensky

KUBULA napsal 04.05.06 v 21:54

Zdarek,pišu pač ma hrozny zpravy ,zjistil sem ze se mi zhoršil zrak tak moc,že už vidím uplny kraviny [] ,tžeba teď se mě zdalo,že tady maš napsany,že jela jak namydlenej blesk.Hruza,asi mi zeberou aj papíry,tak zatím čest

smazany5070 napsal 07.04.06 v 11:44

Cau Frajere hele ani se nepokousej neprijet na Jetku!Pocitame stebou a taky by sme te urcite vseci zase radi videly!!!!!!!Takze nakopni kone do slabin a dojed prase pocka

napsal 12.03.06 v 15:14

To Devil: Zkus Moto Robert (Brandýsek u Kladna)tel:312 283 757 ,vždycky sem tam všechno sehnal. Pár věcí mají taky v Dlouhé Třebové.

napsal 12.03.06 v 12:52

Ahoj<br />
potrebuju ND na Tamanaco nebo Tamanaco na ND.Nevite nekdo o necem? 777/637 132

PajaZXR
PajaZXR napsal 02.03.06 v 09:49

Jakou pak sem ti dala znamecku za motorku? Jsem hodna ze?

smazany5070 napsal 27.02.06 v 13:00

VymenuNo to sne spis bych mitasa prodal ale jako jestli za to nedostanu to co chcu tak si ju jeste zvesela sezonu nechamNo tak na jare se tady doufam ukazes na vikendNech si darit v sezone 06

smazany5070 napsal 23.02.06 v 21:30

nazdar RadarkuTak co uz to mas po laku a prodany?

KUBULA napsal 21.02.06 v 20:58

Hej Radare,ja ti dam šrot,že ti bude kozlik malej,Vaji koupil SV,jestli chceš Foto,pošli Mejla,jo a moc za to netahej ať tě to nepotahá,zatím zdarec

napsal 07.02.06 v 20:49

To Kašpi: No to snad ne??? A já myslel že s zblaznil je Kubas a ty už taky budeš vypadat jak R1? Tak to si teď budu připadat že jezdím na gumovým kačerovy . No nic do jara času dost,nějak se nudím, asi si tam pudu hodit motor z R1

smazany15170 napsal 31.01.06 v 10:44

Zdar Rades!! Už mám doma podsedlovku z R1!!! <br />
No snad mě to tenhle rok přejde, ta smůla!!!

napsal 09.12.05 v 21:08

Chci něco takový koupit schání se na to dobře ND? Za kolik se dá koupit rok 90 a vejš vdost dobry stavu? dík

napsal 20.11.05 v 08:26

To Kašpi: Čus. Tak co jak žijete??? Mě to na škole taky neba, ale co naděláš. Asi tam s tím brzo seknu . Mám kvůli škole strašně málo volnýho času, pěkně mě to prudí, ani na mašinu není čas. Dávam novej lak-konečně! Takže příští rok budu přezbrojovat na větší objem. Zatím čus a tu školu neflakej

smazany15170 napsal 17.10.05 v 11:14

Zdarek Rades, jak se mas na skole?? Me to tady moc nebavi, radsi bych jezdil!! Ted jsme byli o vikendu v Jeseniku na vyjizdce, fakt dobry!!

Cumla
Cumla napsal 08.09.05 v 19:56

Ahoj,<br />
potrebuju civku na Tamanaco.Je ze zapalovani,ze statoru.Oddelate kryt,co je v horni casti motoru(teda spis celej motorovej casti motorky).V tom statoru (=netoci se) ma byt asi nekolik civek,ale tahle jde jako jedina vyndat. Dik Petr<br />

napsal 31.08.05 v 21:52

Ahoj borci,<br />
odesla mi elektrika na Tamanacu a potrebuju vedet hodnoty Ohm(odpor) pro budici a indukcni civku.Nevite to nekdo nebo neznate odkaz na manual na Tamanaco? Dik moc. P.S Taky ho prodavam,az to spravim.

napsal 24.08.05 v 18:39

To Bob: Jestli sháníš Tamanaco, tak mám jedno k dispozici v garáži . Takže pokud máš zájem tak se ozvi a můžem se domluvit!

napsal 21.08.05 v 19:06

Zdar příznivci Tamanaco. Rád bych rozšířil řadu majitelů Tamanaco a jediné, co k tomu potřebuju je sehnat slušný stroj. Už mi není -náct a blbnutí po lese mám za sebou. Scháním krásný stroj v perfektním stavu na ježdění pro radost. Nevíte o něčem, co by bylo k mání? Díky

napsal 25.06.05 v 21:40

Yamaharider: No bez potíží to nebylo ale nakonec sem dojel. Jo slyšel sem že v sobotu byla pěkná kalba! Kdypak bude Habina???

smazany5070 napsal 22.06.05 v 07:29

Cus chlape tak jaka byla cesta domu dojels??V tu sobotu se to tam jeste solidne rozjelo

napsal 12.06.05 v 19:24

Zdar Radare. Tak jak to vypada s tema Pastvinama, dorazis? Zabreh a okoli uz sou pekne nateseni... Dej nam vedet, jestli vůbec pojedes a jestli jo, tak rovnou napis, jestli pojedes primo tam nebo dame sraz nekde u nas. Nazdar

napsal 06.06.05 v 20:46

To Kenny: No je to polosyntetika pro čtyřtakty od Motulu. Ale přesný označení fakt nevím, já ho beru v motoshopu ve Vysokým Mýtě a už vždycky ví co chci. Zkusím to zjistit

napsal 06.06.05 v 20:26

To Radar: Můžeš mi prosím napsat, přesně značku a název oleje, kterej používáš do tý převodovky? Chtěl bych mít jistotu, že mi třeba nebude prokluzovat spojka. Dík

napsal 06.06.05 v 10:26

To Kenny: Do převodovky dávám kvalitní olej pro čtyřtakty(min. polosyntetiku). Nelepí se potom spojka, narozdíl od oleje do převodovky určenýho pro dvoutakty. A motorák jedině plnou syntetiku od Agipu - doporučuje ho Cagiva. Tuším že se jmenuje Racing

napsal 05.06.05 v 11:36

Zdarec. Mám taky Cagivu Tamanaco a chci vás poprosit o radu, jakej do toho dáváte motorovej a převodovej olej. Díkes

napsal 31.05.05 v 18:38

To Volfix: Rozdíl mezi Tamanacem a Cruisrem je podle mě hodně velkej. Jak vzhledově tak v typu motoru. Ta moje Cagiva je podle vsech indicii Cruiser, i když mám v TP napsáno Tamanaco (když jdu třeba kupovat náhradní díly tak musím kupovat díly na typ Cruiser. Myslím si že by ti to nechly napsat jak na papiry na Cruisra tak i na Tamanaco, asi by záleželo na tom jakou bude mít náladu úřední šiml . Jinak já používám název Tamanaco, protože je mnohem hezčí. Navíc Cruiser by podle mě měl bejt název spíš pro nějakýho posranýho čopra A NEÉ PRO TAKOVOU PĚKNOU MOTORKU!!!

napsal 30.05.05 v 14:15

Možná jde jen o špatný nastavení tý přívěry. Když sundáš ten malej kryt přívěry na válci z pravý strany, tak je potřeba povolit imbus který spojuje táhla přívěry a zkusit s tím hejbnou na jednu nebo na druhou stranu - tady i desetina milimetru dělá divy. Správný nastavení by mohlo bejt v manuálu. Samozřejmě přívěra musí chodit ve výfukovým kanálu volně, tzn. nesmí bejt přidřená nebo moc zasraná. Nic jinýho mě nenapadá.

rohatej
rohatej napsal 28.05.05 v 03:47

zdar, mám cruiser 125 r.v. 88, se zapojeným táhlem přívěry mi nechce jít vůbec přes 7,5 tis. ot. - dusí se. Když je přívěra odpojená je tam jen menší propad ve výkonu (dusí se jen trochu), na nižší rychlost, nebo z kopce se to pak dostane v otáčkách normálně dál. V Motocentru Olešná (u Pelhřimova) mi řekli, že je špatná pružina, která drží přívěru zavřenou, myslím že je mechanicky ovládaná. Tim si ale nejsem vůbec jistej, protože ten propad v otáčkách by tam nebyl s odpojenou přívěrou. Začalo se to takhle srát, když jsem jí zadřel a namontoval polini kit. Nic jinýho jsem s tím nedělal. V manuále ke kitu je, že se tryska zvětší o 3-5 (ale čeho? asi setin, pan Gellner neví co prodává). Už nevím co s ní, nevěděl byste někdo jak nato?

napsal 25.05.05 v 13:43

Ja si ji totiz koupil a potreboval bych na ni papiry a presne neznam meno

napsal 25.05.05 v 13:41

Je nejakej rozdil mezi Cagivou Tamanacem 125 a Cagivou Cruiser 125 vypadaj ouplne stejne

napsal 11.05.05 v 13:42

Mám také Tamanaco je to rok 1989,na prodej,super stav 607687099,kufr,modrá perleť,nové obutí atd.

napsal 30.04.05 v 10:27

Ahoj tak jak pokracuji ......? My sme tedka privezli veci z opiskovani! Nepojedes na sraz na Pastviny? My se tam chystame a myslim ze nas bude docela hodne! Pojedou Petovi kamosi a nekdo ze Zabru. ja uz mozna na sve No uvidime. mej se a napis. Pa

napsal 12.04.05 v 13:36

Ahojky Radare. Tak co ta sobota? Klapnë to? Vidim ze chces prodavat motorku. No doufam ze koupis neco dalsiho?!! Planujem vyjizdku do Svitav.. Takze bych ti urcite dala vedet ju? Ozvi se pa Pavlinka

napsal 11.04.05 v 16:29

Sorry, zatim žádný foto nemám, ale až bude, tak určitě pošlu. Kdyžtak zatim koukni na www.bikepics.com/cagiva/tamanaco125 . Jinak podle mě je to dobrá motorka. Mám jí sice jenom půl roku, ale jsem spokojenej. Akorát by mohla mít větší výkon - jenže to už by nemohla být 125-ka...

napsal 10.04.05 v 17:13

nemam, ale prave chci koupit tady to tamanco(cruisera) od radara a uz sme si i ohledne toho psali ale nejak mi neodpovida :((..a jake je jinak to tamanaco? posli mi kdyz tak tve foto na bartllukas@ktknet.cz

napsal 10.04.05 v 13:14

2 fičím: Neeee. JČ = Jižní Čechy. PS: Ty máš taky Tamanaco?

napsal 09.04.05 v 21:50

ja jsem s nového jičína )

napsal 09.04.05 v 21:49

JČ=jičin?

napsal 09.04.05 v 20:44

Dík. Já bych stejně ale nejradši vyzkoušel ještě něčí Tamanaco, abych mohl srovnávat, jenže v JČ ho snad nikdo jinej nemá .

napsal 09.04.05 v 19:41

to radar: si tu nebo se semnou nebavis???

napsal 09.04.05 v 15:37

2Milan: Jinak jestli chceš kouknout jak to má jezdí po zadním, tak se koukni sem http://moji.motorka.../index.php?show=1276 na Elefanta, což je vlastě to samí jak Tamanaco .

napsal 09.04.05 v 13:16

2 radar ozvi se pisem si na mailu ohledne toho tveho cruisera(tamanaca)...jinak 130 nevim nevim to by melo rubat trocha vice ně?

napsal 09.04.05 v 12:02

Tak to budu muset ještě trénovat . Mě právě zarazilo, když jsem četl tady v databázi u Aprilie Tuareg 125, že jde na zadní i na trojku a přitom podle mě je to téměř to samý jako Tamanaco (výkon, hmotnost...).

napsal 09.04.05 v 10:23

Mě to valí po zadním docela dobře . Třeba jednou při příjezdu na sraz na mě pořadatel ukazoval ať to zvednu. Tak sem jí vzal u držky a po zadním sem frčel ještě 20 metrů v areálu. Moc dlouho se tak jet nedá, ale jde to. Chce to prostě citlivě se spojkou a plynem. Líp se zvedá s plnou bagáží, je totiž víc zatížená na zadek .

napsal 09.04.05 v 00:13

Jo a ještě mě tak napadlo - zkoušels jí někdy zvednout na zadní (a jet)? Mě se to vůbec nedaří, tak chci vědět, jestli mám slabší výkon (případně to dělám špatně), nebo se to prostě nedá zvednout? Díky

napsal 08.04.05 v 22:10

njn kráska, ale videl jsem i máše kerým to fukalo jako cagiv tamanco nebo cruisry i treba 150 takže kde je chyba?

napsal 08.04.05 v 18:15

Mě valí na tak 130 (když si lehnu tak i 140, ale už je to pak přetočený jak kráva). Nerad jí točím nadoraz, když tak jen krátkodobě, je na to dost háklivá. Ale když vezmu v úvahu jak se s tím dá vyprašovat v terénu tak je to SUPER MÁŠA .

napsal 07.04.05 v 22:37

Já mám model z roku 86 (má 6 kvaltů a elektronickou přívěru). Určitě je to Tamanaco, ale v TP mám napsáno Cagiva 125 6LE, ale hlavní je stejně to, že nám to jezdí Nedávno jsem jí měl na seřízení a lítá mi asi 130 (předtím 100), kolik jezdí tobě?

napsal 07.04.05 v 11:15

2Milan: Maš pravdu, ale v techničáku je hold napsáno Tamanaco (což je mimochodem i hezčí název . V podstatě bych řekl že je to starší model Tamanaca(89), protože od roku 90 měly fakt jinej dizajn(kurva jak se to slovo píše) a mám takovej dojem že už měly 7 kvaltů a elektronickou přívěru. Třeba minulej rok při GO mě v obchodě prodaly asi o 3mm delší ojnici, která měla pasovat na model 89. Takže mám buď mezityp nebo starší model než je psáno v TP.

napsal 05.04.05 v 13:26

Teda vidim ze si tady pekne kecate.. Tak co vyjizdky? Uz urcite byli ne? Nase motorka je furt stejna.. Tatka furt dela naky auto a nema na ni cas. A sama nic neudelam..Ale prihlasku do autoskoly jsem si uz podala. Akorat se jeste musim vyfotit Tak se mej a ozvi se radare.. Pa

napsal 04.04.05 v 22:25

2 Radar: Furt se mi nezdálo to 1 světlo, jinačí plasty atd. a zjistil jsem, že ta tvoje Cagiva není Tamanaco ale Cruiser 125. Zdá se, že jsou to 2 uplně shodný modely, jediný odlišnosti jsou přední plasty, tacho, stupačky pro spolujezdce a zadek motorky, ale když se na to člověk nezaměří, tak si toho ani nevšimne.

napsal 30.03.05 v 22:10

Ach jo... v JČ snad nemá nikdo Tamanaco [] Kolik vám ty vaše krasavice jedou maximálně a při jakejch točkách?

napsal 30.03.05 v 09:05

2 Milan: projizdku bych dal, ale su z jizni moravy []

napsal 29.03.05 v 15:16

2 Radar: Musím souhlasit s roudkem - jsou i 125-ky, co si vezmou až 10 l/100 km!!<br />
2 Roudek: Já to mám taky s tou mřížkou, ale víc se mi líbí to 1 světlo. Nejsi náhodou z Jižních Č., že by jsme někdy dali projížďku...?

Předchozí
1 2