Cagiva Tamanaco 125 (1989)

Vlastník BlackBandit
Vloženo 7.3.2006
Aktualizováno 15.12.2008

Tak tohle je moje druhá motorka po simsonovi.Dodnes si pamatuju jak jsem si ji poprvé přivezl domů a měl jsem první,,dospěláckou motorku,,Byla to dost dobrá motorka.A myslím nejlepší začátek mého motorkaření.

Cesty: Jelikož to byla moje první se kterou jsem poznal nepoznané.Tak jsem s ní objel všechno co se dalo.A že toho bylo dost.

Další info: Původně byla červená s černým motorem a v né moc hezkém stavu.A protože v zimě není co dělat a abych se nenudil tak jsem ji trošku poladil. Dodělal jsem ji laminátový kachní zobák,kola dostaly nový výplet a pneu.A celá motorka dostala nový lak. Myslím že se zadařilo.

jony-9
jony-9 napsal 07.11.13 v 10:13

Ahoj taky jsem ji vlastnil asi rok a pak šla do světa. Jen jsem koukal na tvoje fotky ala suzuki DR 800 Big. jo musím uznat super připravena na sezonu

napsal 24.04.07 v 22:05

zdar potřeboval bych radu jak nastavit předstich na tamanaku?.předem dík.

napsal 26.03.07 v 17:53

Chtěl bych se zeptat mam Tamanaco ale nemužu na něj sehnat náhon k tachometru ale prej tam de z něčeho jinýho tak jestli někdo nevíš s čeho a nebo kde sehnat orygoš kdyštak mi to napiš na email dík

smazany18661
smazany18661 napsal 24.04.06 v 12:18

Ahoj.Nevite nekdo o motoru na Tamanaco 125?Prosim,poradte.Mejl:Matejka9@seznam.cz

napsal 19.04.06 v 22:22

Prodal bys ho??