Honda XL 600V Transalp (1992)

Vlastník sklenda
Vloženo 1.9.2007
Aktualizováno 8.4.2008

před Varaderem :)a zimní úpravou. Koupená srpen 07 , dobrej dlouhej štít. Maximální pohodlí a super peníze :)

Cesty: pracovně s pivem, příští rok i za zábavou a projížďkou

Další info: pořádání akcí ,

sklenda
sklenda napsal 04.09.07 v 23:47

čus zachovalá je asi km poctivý kdo y tolik stáčel že? ). Ten zátah a pohodlí rozhodlo. Projel jsem Pegaso a kdybych kupoval očima beru itala, ale jednoválec se s touto Hondou asi ned srovnat. Klepalo seto jak sult v Návštěvnících a kromě agresivního zvuku to němělo sebemenší výhodu) No v každým případě se těším na novej kabát na jaro. Ještě vykopnu ty blinkry s kapotáže za nějaký světla a dodám nový blikače. Ještě tak sehnat železa na boční kufry na delší vyjížďky. Ale všeho dočasu. To velký plexi je nejen dobrý ale podle ně mění vzhled stroje ) sice málo ale přece je s tím jiná.

Kire640
Kire640 napsal 04.09.07 v 06:24

Ahoj Sklendo,<br />
koukám, že máš opravdu toho samého. To vyšší plexi bych časem taky chtěl. Jinak mi ten Tvůj alpík přijde zachovalejší. Můj měl v době koupi na tacho necelých 50 t km, ale kolik má opravdu najeto, těžko říct. V každém případě je to parádní svezení, zátah od nízkých otáček, ... Pegaso neznám, na pohled to je taky hezká motorka, ale Alpík je hezčí . Ode mě máž 10 bodů

smazany37828
smazany37828 napsal 01.09.07 v 21:23

sklenda
sklenda napsal 01.09.07 v 14:15

V zimě projde kompletně novým nástřikem v červeno černo bílé kompbinaci ). Jinak svezení jako prase vybíral jsem mezi Aprilia Pegaso a Hondou a jasně zvítězila Honda. Jen bych rád vyměnil tu televizníobrazovku za nějaký jiné světla ale nikde jsem nic neviděl ??

technics
technics napsal 01.09.07 v 11:18