MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník Petysek
Vloženo 4.8.2007
Aktualizováno 11.3.2011

koupil sem ji za 12tis. v docela hroznym stavu, tak sme ji rozebrali do posledního šroubku, přestříkali ze stříbrný na modrou metal., rám na černo a dost chromovejch součástek. Co se týče motoru, tak ty sem měl dva, dokoupil všechny ložiska, guf.atd

Zkušenosti: No, ve 13ti sem začínal na babetě, o rok pozdeji sem za rok a půl nalítal přes 5tis. km na Simploj. Krátce po 16tých narozkách sem si začal dělat papíry, no a než sem je stačil dodělat, tak sem koupil tu MZtku. Jinak sem měl přes týden Jawu 350 typ 640. Kamarad sem napsal, každou motorku na který i jen seděl, nebo dělal autoškolu. To sem psát nebudu. Bylo by to asi hodně dlouhý.

Cesty: Byl sem týden po kempech s kámošema. To jen na začátek, planuju další podobný vejlety. Mam ještě jednu partu stopětadvackářu v Liberci, s těma mi bohůžel ještě nic nevyšlo. Jinak i vy dejte vědět a můžem frčet

Další info: Musim nafotit pořádný fotky a pochlubit se s nima. Zatim se všichni mějte a bacha. Víta na co? Na policajty

ScorpionOnH6
ScorpionOnH6 napsal 06.10.08 v 18:56

Pěkná MZ, tak at slouží bez nehod a bacha naty policajti

Š.V.Í.C.A.
Š.V.Í.C.A. napsal 20.03.08 v 15:26

máš ji moc pěknou

n.r.n.
n.r.n. napsal 15.11.07 v 16:58

Tak tohle je dobrej kamoš a jeho mz nj je to hračička jako co to je fotka museli by ste jí vidět na vlastní oči je suprová a ják tady někdo psal že jel za kamionem že to je blbost tak jak se to veme já mám mito a jezdím zakamionama taky nežere to ale nechladí to tak pozor na to no chtěl sem sem napsat že jet za ním neznamená furt muže ho dojíždět ... já sem taky uděl max za autem a ne sam .. jinak všechna chvála pro mz bral bych jí hned jínak to že má ccm 150 to je tak furt dobrý da se to okecat ale když potom někdo má 125 ccm a 30 ps to je jiná ale techničák hovoří za své .. ale myslím si že kdy někoho změřily v obci jak jel 150 jako že sem mi to povedlo tak to si myslím že by to dali na brzdu ... ne?

fosiczka
fosiczka napsal 18.10.07 v 08:35

masinu mas peknou, vsimnul sem si ze si ji kupoval za 12000,- to ja ji koupil v tom stavu co je ted za 11500,- a fakt bez chybicky, mas fakt penej lak

Raduza
Raduza napsal 08.10.07 v 21:21

jee ta sem to asi spatne pochopil, to se omlouvam, jestli si myslel ze ten omezovac maj kamiony