Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník KotyXL125V
Vloženo 16.12.2007
Aktualizováno 6.4.2013

Super motorka, jezdil jsem na ní 3 roky a budu v na ni vzpomínat v tom nejlepším

První dojmy - Výborné brzdy, odpružení, vzpřímený posez, nemusíte zalehávat jak trubky při vyšších rychlostech jak to dělaj kluci na CBR 125:), nulové vibrace od motoru, plynulý zátah motoru od 4000 až do 12000 ot/min, spotřeba do 4,2 l, na dálku se dá i za 3,5 l

Doplňky na motorce - kufr kappa 27l + topcase, vyhřívané rukojeti Daytona, taknpad, centrální stojan, klín pod motor a nějaký ty samolepky:)

Nejdál jsem s ní byl v rakouských alpách, najel jsem 1600 km za 3 dny a naprosto bez problémů. Motorka velmi pohodlná i na dlouhých cestách, dojezd na nádrž 400 kilometrů nejni problém a spotřeba 3,8 litru taky parádní. Všem doproručuju, pač od 16 ve 125 nic lepšího neexistuje;)

MaJkY1
MaJkY1 napsal 20.06.09 v 12:02

u mě mas za 10 at ti hodne hodne km vydrzi užij si ji

Kenny.H
Kenny.H napsal 16.12.07 v 12:27

nevím nevím ale osobně bych do toho nešel..za ty peníze by si sehnal jinou....ted když jí máš v kupi tak at ti to lítá a hondy sou držácí takže ti to určitě vydrží,...

Lukason
Lukason napsal 16.12.07 v 12:09

Nechci ti nic rikat, ae za tu cenu cos dotoho narval a taky koupil bys sehnal motorku klidne i varana co by mel nabehano min. a nebyl by tag dobitej, ae je to jenom muj nazor, ae za 50 klacku bys sehnal i klidne varana ne tag dobityho a hlavne s min nalitano km. muj nazor

Flašek.Lee
Flašek.Lee napsal 16.12.07 v 11:43

1400 euro..ty voe ses trochu pretriskl ne? a jeste k tomu ma uz nabehano 46000...ale ona tech dalsich 20000 urco prezije ale 50 000 za takovou motorku ,,,ja bych do toho nešell

napsal 16.12.07 v 11:30

Stála 1400 euro, a oprava cca 12 tis. Aji s přihlášenim by to mělo vyjít kolem 50 tak doufám že bude sloužit dlouho A ještě by mě zajímalo kolik by měl vydržet motor kilometrů když se o něj bude pečovat