Yamaha XTZ 660 Tenere (1991)

Vlastník Lukaso
Vloženo 25.6.2007
Aktualizováno 3.5.2011

Byla to prostě motka do nepohody. Nikdy mě nenechala ve štichu qa hodně jsme toho zažili.

Motoru nemůžu vytknout nic. V této kubatůře průběh výkonu ideální a dostačující. Co bych motce vytknul, byly brzdy, kdy pokud si nezvyknete přibržďovat motorem, tak to pak máte co dělat ubrzdit. Přední kotouč evidentně nestačí v krizových situacích. Ale zase ruku na srdce, kdo by na této motce jezdil střelbu. měl jsem pár momentů, kdy jsem brzdil i ušima. Dalším neduhem je vibrování plastů! Si řeknete, že to nemůže vadit, ale věřte mi časem to elze na nervy a hodně. To je možné vyřešit jednoduše těsněním na okna, ale bohužel nejde to uplně eliminovat.
Jinak nemám k motce výhrad, je to supr společník na cesty. Hodně jsme toho najezdili ! Pokud se někd ybudu vracet zpět na enduro budu uvažovat o její mladší silnější sestře.

Linhart89
Linhart89 napsal 03.05.11 v 20:51

Mám strašně rád bytelný cestovní endura.Super stroj 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.02.09 v 17:46

Super stroj a neskutečnej držák
Dávám 10b

Lazzarik
Lazzarik napsal 12.11.08 v 12:06

parádní enduro vypadá jak nový

RostaZahel
RostaZahel napsal 27.03.08 v 22:28

jo, hezké moto, ať slouží

Lukaso
Lukaso napsal 23.10.07 v 17:02

Ty lovosice znám tam sem už taky zavítal jsou tam dobré rady, ale jen ty základní. Je škoda že není žáden web, který by se zabýval XTZ. Při tom těch endur je poměrně hodně. Někdy musíme dát srazík, třeba v létě nejsme zase od sebe tak daleko. Nebo třeba podniknem nějakou moto akci.