Yamaha FZR 600 (1993)

Aktualizováno 3.7.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Pavelx napsal 19.03.08 v 08:25

Morrisu: díky, závadu už jsem loni opravil, sehnal jsem celou pumpu za pár kč a už je všechno ok. Díky za nabídku.

DM.Moto
DM.Moto napsal 14.03.08 v 23:58

Kdyby se ti to náhodou nepodařilo rozchodit, tak napiš, mám brzdič i třmeny..možná i kotouč by se našel

Pavelx napsal 26.06.07 v 13:26

Nepropadá se pořád, někdy se stane, že ztvrdne a zabírá nahoře, takže to bude nejspíš manžetou u pístku nebo něčím podobným.

napsal 25.06.07 v 21:41

Pokud to nemáš zavzdušněný a propadá se ti pořád pačka zvedni to do vzduchu a zatoč předkem a uvidíš,že máš ohlý kotouče,a pokud to je po bouračce tak je to dost možný,ted zpravuju zxr 400 a ta měla o stejný.Nech si dařit

Pavelx napsal 21.06.07 v 09:32

Brza není zavzdušněná, je to v něčem jiném, musím se na to kouknout. Jinak moto je po bouračce, ale jen po lehké, proto je taky přestavěna tak jak je. Jinak jakej průlis tam má být, kde?

Kenyy
Kenyy napsal 20.06.07 v 19:10

Pěkná ..koukej to dát brzo do kupy.. mnoho šˇˇtastných km..

carka-carka
carka-carka napsal 20.06.07 v 18:24

Ať šlape

napsal 20.06.07 v 09:26

tak tu brzdu odvzdušni když ti zabírá až u řiďítek a pokud bude stálke probeém podívej se na hadice a na přítlačené manžetky ve třmenu mohou ti propuštět vzduch!! měj se hezky hodně štatsných kilometrů bez nehod a zbytečných oprav!!!

napsal 20.06.07 v 09:17

Pěkná,ale není náhodou rám po bouračce??Měl jsem ji taky a v rámu je originál průlis a u tebe ho nevidím,tak se na to radši mrkni,je možný,že se dělalo vic druhů,ale pro jistotu.