Husqvarna TE 410 (2000)

Vlastník enduro-rider
Vloženo 4.6.2007
Aktualizováno 29.10.2013

Klasická Huska 410,najeto cca 15000km, papírovej výkon 25KW, spotřebu jsem konečně měřil a byl jsem překvapenej jako blázen - cca 3,8L!! :)

První dojmy - Oproti CZ jede jako z praku :)

Zkušenosti: S motorkou se pomalu sžívám. Mám jí od září 2006 a naježděno cca 1600km. Zpočátku pro mě byla dost divoká, teď už si s ní začínám trochu hrát..Svezení je to parádní. Vše pracuje, jak má. Brzdy jsou dostatečně učinné, na mokru až moc. Zrychlení super! Zjistil jsem, že pohodlná je tak do 50km..pak je to horší a horší.. :(

Bohužel už není.. odešla do věčných lovišť :(

enduro-rider
enduro-rider napsal 11.07.08 v 11:31

stala neco malo pres 70000,-

hejsek
hejsek napsal 02.06.08 v 12:37

Moc krásná,přesně o takový uvažuju Můžeš prosím povědět,kolik jsi za ni dal?Se mi úplně sbíhají sliny...

enduro-rider
enduro-rider napsal 02.04.08 v 13:00

RE: bodymovin: Tak rikas motorex jo..hm tak ja se asi nekdy stavim. Nevim jak s tou vymenou - pises po 1000km. To je dost casto, ne?! V manualu je vymena oleje psana po 5000..?? Uz o vymene uvazu.. ale ted moc casto nejezdim.. Necham to nejspis jeste do prazdnin.. Nebo ne?? Neni zbytecny mit novej olej v motorce, ktera je jeta, hlavne na silnici, 1x za 14dni??
Jinak 70 koniku si nejak nedokazu predstavit.. Je jasny, ze to bude velkej mazec!!
A jak casto nechavas serizovat ventily.. (zkus to vzit z meho pohledu - hlavne silnice). Dik za radu

Bodymovin
Bodymovin napsal 30.03.08 v 22:36

ja mam prekopano na 70 koni vykon udelal hlavne jinej tvar pistu a vostre vacky!mam tam titanove ventili a odlehceno na 116 s plnou nadrzi .me bavi vic krosit 4takt je paradni ma to hroznej wykon 70koniku je fakt zazitek -!

Bodymovin
Bodymovin napsal 30.03.08 v 22:33

zadnej agip!!MOTOREX prece!!prijd k nam na kram mame ho tady!je to nejlepsi volej jakej je a jestli si najezdil uz 3000 tak uz mel bejt vymenenej 3krat!jinak paradni masina pekne udrzovana huska!! prijd se mrknout! www.motocentrumvs.cz cau bady