Husqvarna TE 410 (1999)

Vlastník Huxi
Vloženo 26.8.2016
Aktualizováno 26.8.2016

Koupil jsem ji jako velice zachovalé enduro a časem jsem ji nechal předělat na lehký motárd.

První dojmy - Jako první dospělá motorka mi přišla neskutečná. Postupně jsem ale zjistil že výkon není zase tak velký jak se mi zdálo, ale i tak jsem si s ní užil neskutečně moc. Jak jako Enduro, tak jako SMko. Pro začátečníka je to moc v pohodě mašina

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky v oboru MX a SM a celkově někoho kdo se chce naučit starat o motorku

Doplňky na motorce - SM kola, kufr

Zamiloval jsem se na první pohled.
Nic jiného v nabídce SM do 25kw prostě není tak krásné a hlavně jsem šel po servisu. Kdysi HQ byla fajn, díly a všechno bylo... Teď už je to na nic.

Po přechodu na SM 610 jsem byl neskutečně spokojený, ale rok na to jsem se dověděl, že díly nebudou a když tak dvakrát dražší. O tom ale u 610

Tento stroj byl kouzelný. Lehký, ovladatelný, doma spravitelný... získal jsem na něm mnoho zkušeností za které jí děkuji. Stejně i tak spoustu trápení :D
Používal jsem jí výhradně jako dopravovadlo, dračit se na ní moc nedalo, ale i tak to byla sranda. Na dálnici sem si připadal jak scooter, ale ve městě je to pecka. Na ježdění do práce na klid nejlepší. Na cestu z práce na dračáka :)

Na cestování takové moc není, ani její větší sestra. Max jsem na ní najel 250km v kuse a byl jsem KO... ale kolem komína ... chce to zažít nejde to popsat

Na naše cesty snad nejlepší varianta a tím myslím celkově kategorii SM, jen škoda že se dělá tak málo modelů

V době SM 410 jsem měl spolucestovatele na RS 125 a ideální kombinace