Aprilia SL 1000 Falco (2001)

Vlastník vaaclav
Vloženo 15.5.2007
Aktualizováno 4.5.2011

Ortodoxní italskej dvouvál. Podle mě ideální motorka pro české silnice, zahraniční cestování i volný v Brně. Laďáky Leo Vince, pancéřové hladičky, leštěné ráfky, rám a kyvka, K&N filtr, eprom.

2010 Dobývání italských passů - na Falcu už je přes 45 tisíc a stále šlape bez jedniného problému. Obuty Pirelli Angel ST (předtím jsem jezdil Pilot Road 2CT) a docela se mi líbí.

2009: Švýcarsko, Raousko, Itálie - Alpy - aneb ukázali jsme čtyřválistům, zač je toho dvojhrnek!
(Stellvio, Furka Pass, Grimmsel Pass...)

2008: Rok 2008 byl největší zážitek mé motorkářské kariéry a Falco mě provázelo celou dobu bez jediného problému. Nazvali jsme to Ultimate Ingot Tour a jeli jsme kolem Evropy. Z Čech do Skotska (kde jsem byl na škole) a po ukončení semestru měsíční cesta zpět do Čech přes:

- Isle of Man (6:00 ráno, sobota, prázdné silnice, slavný Mountain Circuit z TT races před tebou - neuvěřitelné!)Video z jízdy po TT Mountain Course.
- Anglii (Donington Park - sledování moto GP závodu ze stromu spoza plotu, Oxford...)

- Španělsko (tam jsme dojeli trajektem z Portsmonthu a projeli tam Pyreneje, Barcelona, Costa Brava)

- Andoru (moc krásná horská zemička)

- Francii (podél pobřeží i přes nejvyšší horské passy)

- Monte Carlo (není co dodat - Grand Hotel Hairpin na kolínko )

- Švýcarsko (tak pěkné, že plánuji návrat v 2009)

- Itálii (pěkné zatáčky v Dolomitech)

- Rakousko (průjezd nízkými Alpami)

2007: Slovensko - Tatry, Harmanec, jeden krásný den na okruhu v Mostě, Šumava z české i německé strany

dr.speeder
dr.speeder napsal 05.03.12 v 19:46

Moc hezkej kousek ať šlape. A fakt nádherné fotky.Dobrej nápad s tím odstínem fotek ůplně jinak to vynikne, jak motka tak batůžek. 10b

aikon1
aikon1 napsal 24.10.11 v 10:25

Tak ty fotky nemají chybu! 10b.

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 18.09.11 v 21:32

nádherný fotky, super cesty - nebojíš se toho , krásná mašina, nadšení = 10b

Sadysta
Sadysta napsal 20.05.11 v 20:52

chválim fotky a mášu - skoro druhé nejhezčí falco co znám

Hříbek
Hříbek napsal 05.05.11 v 10:15