Honda VFR 750 (1992)

Vlastník Janekžid
Vloženo 24.5.2024
Aktualizováno 24.5.2024

Skvěla stavba předchozí majitel si sní vyhrál aby vypadala skvěle je to už starší přestavba ale trošku péče a je to neokoukaný stroj za kterým se každý podívá, už díky stk a posraným zákonům se nemůžou stavět motorky jak člověk chce

První dojmy - supr stavba lehká a hravá Večkove motory jsou boží jedou hezky odspoda pak je mala dira a pak zas jede proste něco jiného než řadové motory proste v zatáčkách i kope ale jen proto ze musí člověk jezdit plynem do zatáčky a ze zatáčky zas jen se otoči vice plynu a jede po zadním když to člověk zvláda :D

Motorku bych doporučil pro - moto doporučuju mladým co si chou zajezdit po zadním a vyřadit se :D

Chtěl jsem něco na kraviny , motorku už mám 3 roky za ty 3 roky jsem něco na tom zablbnul a zvažuju ji prodat at děla radost někomu jinému, motorka na silnice chce pořád na zadní :D proste dobrá hračka na blbnuti výkonu dost obratná a lehká kvůli toho že je dost odlehčená,dobrý stroj na začátek i když je stara ale má ještě poctivy motor rozvor ozubeny koly takže nesmrtelny motor.