Brixton Felsberg 125 (2023)

Vlastník felsi
Vloženo 29.4.2024
Aktualizováno 29.4.2024

Pohodářská motorka se kterou je potěšení jezdit

Motorka koupena od Motopalace Praha - Prodejce byl ochotný a milý. Co se dohodlo to se splnilo. Ochota zavést motorku až domů.

Brixton Cromwell 125: Našel jsem za stejnou cenu ( 69000 ) BRixtona Felsberga který je podle mě povedenější.

První dojmy - Motorku jsem osedlal nedávno a musím říct že očekávání splnila nad míru. Uvidíme co přinese budoucnost. Motorka je ovladatelná, svižná takže úplná brzda v provozu to není. Hezké detaily. Citlivé brzdy možná trošku víc ale zvykám si. Zatím ale v záběhu.

Zatím nemám moc najeto ale je to motorka na pohodu. Motor šlape jako hodinky a ježdění na tom je zábava. Líbí se mi styl motorky taková klasika. Motorka dělá trošku ramena. Na dojíždění je optimální a i pár malých výletů jsem podnikl a šlo to. Vibrace jsou ale to je daný motorem od keewaye. Pro mě jako začátečníka ale naprosto dostačující a spokojenost.

callowsick
callowsick napsal 06.05.24 v 07:19 10b.

BigAl74
BigAl74 napsal 30.04.24 v 12:15 10b.

Pěkná motorka - za ty prachy Ať ti to jezdí

Targus
Targus napsal 29.04.24 v 23:41 10b.

Jediné, co by mi vadilo, je černý mat všude, kam se podíváš. A kde není černý mat, tam je kus hadru (výfuk). Ano, kdyby to bylo jinak, cena by byla taky tak "trochu" jiná. Asi bych vymyslel nějakou štětkolakovou variaci na motorkové téma na prosvětlení.

Jinak pro mlaďocha, který si dal za úkol "někde se co nejdřív kvalitně vyválet", plně dostačující.

Ať tě poslouchá a ať se vždycky vrátíte, nejlépe spolu a vcelku!