Ducati Multistrada V4 / S (2024)

Vlastník Thriumph_biker
Vloženo 16.4.2024
Aktualizováno 16.4.2024

Multistrada V4 Pikes Peak je skvělá sportovní motorka.

Motorka koupena od FIRMA:DMOTO (Lelekovice)

První dojmy - První dojmy a srovnání s mou předchozí MTS 1260 S : Motor je silnej a sametovej, střední pásmo je ok, málo to ale brzdí motorem Převodovka jde jako po másle a qs je lepší než na V2 Podvozek tvrdší a jistější v hrbolatých zatáčkách (i v touring modu) Brzdy skvělý (i zadní) Agilita dobrá, pocitově trochu lehčí než V2 Ochrana proti větru dobrá Display a zrcátka jsou lepší Sedlo je trochu tvrdší

Motorku bych doporučil pro - Motorka je ideální pro milovníky sportovní jízdy, kteří také rádi cestují po kvalitních silnicích.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti a sedlo, karbonový zadní blatník

Rok jsem váhal, jestli vyměnit dvouválcovou Multistradu 1260 S z r. 2019 za novou Multistradu V4. Bál jsem se přechodu na čtyřválcový motor a nebyl jsem úplně spokojený s designem nové generace. Nelíbilo se mi větší přední kolo, oboustranná zadní vidlice a celkový posun k enduro stylu.
Jediný model, o kterém jsem uvažoval byl Pikes Peak, který je podle mě svým charakterem nejbližší původním sportovním MTS.
Dnes nelituju, že jsem se rozhodnul tuto motorku koupit.
Motor sice není klasický dvouválcový buchar, ale ve středním pásmu má srovnatelnou sílu jako V2 a nahoře je ještě silnější. Celkový design motorky se mi líbí, podvozek a brzdy jsou super. Jediná drobná výhrada je, že si vezme cca o 1 l / 100 km víc než V2, ale jak se říká: Kdo chce opičku, musí mít na banány

SLAY
SLAY napsal 23.04.24 v 17:28 10b.

krasavice

sorbon81
sorbon81 napsal 23.04.24 v 14:56 10b.

Super stroj!

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 23.04.24 v 09:30 10b.

Muňos
Muňos napsal 18.04.24 v 07:14

Krása!

Muňos
Muňos napsal 18.04.24 v 07:13 10b.

Krása!