Yamaha YZF-R1 (2007)

Vlastník SWENSON83
Vloženo 8.4.2024
Aktualizováno 8.4.2024

RN19 co bych tak řekl , těším se zpátky na tuhle litroidni šestku . Ale proti big Bangu to pojede .

Suzuki GSX-R 1000: K6

První dojmy - Svody + koncovky Arrow , QS + bliper, SMT antihop , otevřená řídící jednotka origo Yamaha , nahrán SW pro qs a bliper Petr Herc SK , takovej Murkin na Slovensku. Po RN12, RN19 , RN22 se vracím zpět na 19.ku to nejlepší z těchto trí verglů. Nahoře to poletí proti traktoru hrozně a OH.čko vzadu , co chtít víc . Měl jsem OH.čko na RN12 a jezdil s tím nejlepší časy . Nechal jsem naprogramovat ventilátory na okruh a čeká mě ještě transplantovat pár dílů z Bigbanga , rychlopal vyměnit pumpu 16. ku za 19.ku vyměnit rozetu 15/43 na 15/45 a mužem vyrazit v květnu spolu do Mostu . Motorka sloužila jako náhradní stroj a stav je neskutečný , má to málo najeto celkově, tak by to mohlo chvilku fungovat .

Motorku bych doporučil pro - Ať si každý říká co chce , na silnici Superbike nepatří , respektive ne pro mladý kluky co se chtějí zviditelnit jaký mají dělo . Stará škola , elektronika nula , takže pravá ruka by měla vědět co dělá .

Doplňky na motorce -

Motorka bude sloužit na okruhu , poznatky z jízdy přidám po prvním eventu koncem května.

jerseySE
jerseySE napsal 08.04.24 v 19:22 10b.

Moc držím palce!

SWENSON83
SWENSON83 napsal 08.04.24 v 08:24

Díky Ozzy no je to návrat ke kořenům , ale ten rozsah nahoře proti traktoru bude jinde .

Jestli to konečne nebouchnu pod 50 tak jsem zklamal sám sebe .

Ozzy_
Ozzy_ napsal 08.04.24 v 08:09 10b.

Gratulace a tesim se na prvni report.