Harley Davidson FLHRC Road King Classic (2015)

Vlastník IcoR
Vloženo 28.3.2024
Aktualizováno 28.3.2024

Moj psycholog a milenka v jednom

Indian Scout Bobber: Nizsia kvalita spracovania oproti HD
Harley Davidson FLSS Softail Slim S: Iba pre solo jazdca

První dojmy - Realita jazdy predcila moje ocakavanie, je to tazka motorka,takze je vhodna aj na menej kvalitne cesty a je velmi pohodlna na dlhe trasy aj vo dvojici s polovickou.

Motorku bych doporučil pro - Pre kazdeho kto ma rad klasiku,zapady slnka na cestach a kult 120 rocnej historie

Doplňky na motorce - Sedlo,Nizsie plexi

Vodicak na tazku motorku som si spravil az po 35 s tym, ze som vedel ze nechcem pretekat,ale jazdit na pohodu a spoznavat zakutia CSSR
Takze prvu motorku ktoru som si zaobstaral bola Honda Shadow 750,na ktorej som sa naucil jazdit a vlastne som si potvrdil,ze chopper crusier styl je pre mna to prave,aj ked som pre istotu a rozsirenie obzorov vyskusal aj iny typ motoriek Transalp,GS,Deuville, ale nechytilo ma to vobec za srdce.
Po 3 sezonach som chcel teda nieco co bude dobre vyzerat,bude to ok na dlhe trasy a samozrejme bude sa mi vizualne pacit.
Dlho som pokukoval po Indianovi Bobber,ale to nie je moc moto na dlhe trasy vo dvojici a ked som ho videl na zivo,mal som pocit ze moja Shadowka je na tom z pohladu kvality niektroych dielov rovnako ak nie lepsie...
Potom niekde na mna vyskocila recenzia na Road King a bola to laska na prvy pohlad,aj ked teda dovtedy som vobec nechapal HD kulturu a ten hype okolo tejto znacky.
No a viete ako to je,cim viac clovek cumi tak hlada sposoby ako,kde a ci do toho ist alebo nie,rozum sa bije s citom no a nakoniec tie city teda ten rozum prevalcovali a z Nemecka som si dal doviezt krasneho Kinga v netypickej farbmej kombinacii s tym,ze to nejaky typek vymenil v BMW za GS,takze ani ti predajcovia okrem servisnej historie a faktur nevedeli co predavaju inak by tu cenu este trochu prisolili.
Pretoze...motorku som kupil vo vybave ktoru by som si ani vo sne nemohol dovolit priplacat samostatne...vyhrievane gripy,uprava sania Screaming Eagle,elektonicke klapky vyfukov,Stage 2-cipovanie motora.
Proste toto som zistil az ked mi motorka pristala na dvore a nastartoval som ju
Samotna jazda je skvela, v tejto uprave ma motor tah ako prasa,vymenil som akurat sedlo v tom povodnom som sa isiel utopit,motorka je pre mna srdcovka,som ako v tom vtipe, nezblaznil som sa ale niekedy mam pocit ze na mna rozprava :D:D
Takze pre mna je toto finalna stanica, momentalne nemam ambicie nic menit ani doplnat,ma vsetko co potrebujem a tesim sa na dalsiu sezonu a verim,ze vydrzi so mnou co najdlhsie

martin88
martin88 napsal 02.04.24 v 15:13 10b.

Velkej frajer

Kabánek
Kabánek napsal 02.04.24 v 14:12 10b.

Krásný stroj!
Ať Ti sloiuží ke spokojenosti, a hlavně vždycky kolama dolů

Fullgas1
Fullgas1 napsal 02.04.24 v 11:39 10b.

HD nie je moja šálka kávy, ale tento kúsok je parádny

HDman
HDman napsal 31.03.24 v 10:06 10b.

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 30.03.24 v 20:10 10b.

Road King ma nikdy nelakal, ale ten Tvoj je naozaj krasny