Harley Davidson FLHRC Road King Classic (1997)

Vlastník Duček
Vloženo 30.8.2012
Aktualizováno 6.6.2013

flhr je opravdu Road King na dlouhé cesty a nemá problém ani s klikatou silnicí.

První dojmy - Silný tah od spodu. Velmi dobré zrychlení i za jízdy. Maximální pohodlí při cestování. Celková pohoda.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv, kdo už aspoň něco na něčem najezdil, ať už je to ženská nebo chlap. Není třeba se bát ani obsahu, ani velikosti a ani hmotnosti, to není problém. Stačí to mít jen srovnaný v hlavě.

Doplňky na motorce - Highway pegs, od té doby, co je mám, tak je jízda po dálnici magnifique.

Road Kinga jsem si pořídil hlavně proto, že jsem chtěl nějakou motorku na pohodlné, dlouhé cestování, ale zároveň jsem nechtěl žádné velké kapotáže nebo štíty před sebou. Nikdy jsem ani nebyl nějak zatížený na značku HD , ale protože mám rád klasické motocykly a protože cruisery od HD mají ke klasice nejblíže, tak jsem nakonec zvolil Road Kinga. Hned moje první zkušební jízda na tomto motocyklu mě doslova nadchla. Mám už na velkých mašinách něco naježděno, ale tohle byl opravdu úplně jiný zážitek. Road King je totiž opravdový velký cruiser se vším, co k pohodlnému ježdění patří. Naprosto mě nadchly všechny jeho vlastnosti při jízdě, hlavně zcela přirozený způsob sezení na motocyklu, silný motor, který táhne už od spodu, široká pohodlná řídítka, nízké těžiště a tím pádem velmi dobrá ovladatelnost a pohodlné vzduchoolejové pérování. Čím víc jsem na Road Kingu jezdil, tím víc si mě tento motocykl získával. Když jsme v létě s kamarády vyrazili na naši každoroční motocyklovou rallye po Evropě, překvapilo mě, jak si Road King hladce poradil s extrémně klikatými silnicemi v Dolomitech a stejně tak s dlouhými dálničními přesuny, prostě paráda. Jóó nikdy jsem si nemyslel, že takhle propadnu motocyklům HD, ale stalo se. Teď už jenom můžu říct " I like this bike ".

Freeman
Freeman napsal 04.11.15 v 12:21 10b.

Parádní a spolehlivý stroj, budíci nejen respekt, ale i krásu
Tak ať slouží...

Arofil
Arofil napsal 16.03.14 v 21:50 10b.

Nádhera Přeji mnoho šťastných kilometrů

-Pitbull-
-Pitbull- napsal 28.02.14 v 14:29 10b.

Road King je prostě ROAD KING! :) a "devětsedmička" nejlepší :)

Bull-Intruder
Bull-Intruder napsal 11.03.13 v 08:14 10b.

krasavica

Ladyk