Triumph Tiger 800 XC (2017)

Vlastník x_dudo_x
Vloženo 26.3.2024
Aktualizováno 26.3.2024

Výbava XCA (nejvyšší) - vyhřívané hefty, vyhřívané sedlo řidiče a spolujezdce, tempomat, jízdní režimy, chytrý podvozek, 1x zásuvka na mobil, 2x zásuvka na oblečení, 3x hliníkový kufr, zvýšené plexi, navigace, centrální stojan

První dojmy - Tři válec je pro tento typ motorky nejlepší. Jeho projev je dokonalý. Vyhovuje mi ze všech nejvíc.

Doplňky na motorce - vyhřívané hefty, vyhřívané sedlo řidiče a spolujezdce, tempomat, jízdní režimy, chytrý podvozek, 1x zásuvka na mobil, 2x zásuvka na oblečení, 3x hliníkový kufr, zvýšené plexi, navigace, centrální stojan

Vybíral jsem mezi Afrikou, BMW GS a těmi klasikami ze světa cestovních endur, které zvládnou i nějaký terén.
Po tom co jsem se svezl na Tigrovy jsem věděl, že mám vybráno. Projev motoru je jedinečný. Na GS bych možná sehnal víc doplňku a lépe se bude prodávat ale zrovna tyhle aspekty mě vůbec nezajímali.
Navíc jsem vybíral moto na cesty pro dva. Zajímal mě i názor mého baťůžku. Proto jsem vyloučil KTM, Tenerku atd.
Na silnici je skvělá. V terénu jsem s ní zatím ještě nejel. Než tam pojedu, budu si muset seštelovat řadičku. Na mé překvapení se mi tam nevleze moje cestovní enduro bota.

x_dudo_x
x_dudo_x napsal 31.03.24 v 11:23

Děkuji. Kupoval jsem ji na výlety pro dva. Ještě aby ta moje nebyla taková princezna pořád je jí zima a to má vyhřívanou sedačku

jelda-f
jelda-f napsal 31.03.24 v 09:11 10b.

Skvělý kousek ať slouží. Ideální pro cesty ve dvou.

x_dudo_x
x_dudo_x napsal 26.03.24 v 17:42

Díky

Juraj22
Juraj22 napsal 26.03.24 v 17:14 10b.

Parádní mašina, užívej