Suzuki GS 500F (2005)

Vlastník joemax
Vloženo 10.3.2007
Aktualizováno 28.9.2008

Moje první a na dlouhou dobu asi poslední mašinka. Je to mazlík, nádherný design, super zvuk, skvělý výkon, pohodlná, spolehlivá, jednoduché ovládání... Co dodat, prostě povedený kousek :o)

Zkušenosti: Nikdy jsem neosedlal pincka, simsona ba ani skútra - zkušenosti veškeré žádné. Jenom jsem náhle zahořel láskou k jednostopým přibližovadlům. Proto jsem od začátku uvažoval nad nějakou 125kou, koukal jsem po Yuki, Dandyně, nakonec malé Hondě CBR, ale tahle "Zuzka", to byla láska na první pohled. Zrušil jsem plán na řidičák jen do 125ccm a udělal kompletní Áčko v červenci 2006, ve svých požehnaných 30 letech :o)Z mašiny mám respekt, nedělám koniny. Snad nám to dlouho vydrží :o)

Cesty: Chystám se v létě projet republiku, ale to spíš jenom ve dvou... ;o)

Další info: Model 2005. Poprvé jsem ji osedlal v létě 2006. Po najetí cca 1000 km nebylo co řešit, na jaře 2007 jsem ji od kamaráda koupil. Tuning? Neřeším, není potřeba :o) Teď má najeto 5300 km a těšíme se, až vysvitne sluníčko ;o)

COMPANY
COMPANY napsal 17.10.10 v 00:52

suzi28
suzi28 napsal 22.10.09 v 17:24

krásná mašinka a stejný rok jak mám já.. je to prostě nádherná mašinka at ti dobře jezdí!!

ZPeterka
ZPeterka napsal 16.03.09 v 19:36

Začátek sezóny se blíží, takže mnoho kilometrů bez nehod a doufám že se potkáme někde na silnici

Meduzka
Meduzka napsal 04.08.08 v 13:08

zdar, pridavam se do funclubu Zuzky... je to moje prvni motorka, na nicem jinam jsem pred tim nejezdila (pokud nepocitam motoskolu a 3 vyjezdy na pritelove GSX 600F). Moc s ni jeste najeto nemam, ale je skvela - vyrovnana, tahne dobre a nedela vylomeniny. proste kraska pro zacatky

joemax
joemax napsal 31.07.08 v 13:22

Tak jsme bourali sice jen trochu, ale člověk by nevěřil, jakou práci dá sehnat blbých 6 tisíc na opravu... Chudák Zuzka už dlouhé měsíce zahálí, ale doufáme, že se letos ještě svezeme...