Suzuki V-Strom 800 (2024)

Vlastník nault
Vloženo 17.3.2024
Aktualizováno 3.4.2024

Krásně ovladatelná, pohodlná a nečekaně rychlá.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

Yamaha Tracer 9 / 900: Cena, nechce se jí jezdit pomalu :-)
Honda ADV 350: asi by mi nakonec chyběla ta rychlost

První dojmy - Ačkoli jsem na ní před koupí nejel, tak jsem trochu zariskoval, ale hned mi padla do ruky, pohodlná a i výkon tam by cítit i když v režimu záběhu. Hezkej je ten pocit, když to vezeš úplně nový :-)

Motorku bych doporučil pro - Kdo che univerzální stroj na cestování i zábavu...fakt se s ním nechá jet i sportovně.

Doplňky na motorce - Polepy ráfků a drobných věcí od Resinu. Vyhřívané hefty origo a tocase Kappa Garda 52. Na hlavní stojan čekám.

Děti odrostly a po 20 letech ( poslední bajk Fireblade 929) motocyklového půstu kdy jsem měl jen skútry nastal čas na motorku. Nejdříve ten nejtěžší úkol. Zpracovat bytnou, že tu motorku taky potřebuje . V hledáčku byla původně Yamaha Tracer 9 GT, ale pořád se mi nechtělo vysolit ty čtyři kila. Loni jsem jí měl na víkend a bylo to super, motor vynikající, ale nějak se jí nechtělo jezdit pomalu . Tak jsem šel do dalšího extrému Honda ADV 350. Tam se mi líbila ta praktičnost, svezl jsem se na ní a už byl skoro domluvený, že jí vezmu. Naštěstí na podzim už jich bylo skladem jen pár, takže jsem si dal klid s tím, že se na jaře rozhodnu. Celou zimu jsem od kolegů v práci, taky motorkářů poslouchal, že mi to bude chybět ať si toho skútra nekupuju. Tak jsem jen tak lelkoval na netu. Z posledních svezeních na motorkách jsem věděl, že šestikilo je slabý a litr drahý. Tak nějak náhodou jsem narazil na V-Stroma 800. Nakoukal jsem testy, rovnou jsem věděl, že chci silniční verzi. V terénu to moc neumím a kdopa by to pořád umýval Z nakoukaných testů v zahraničí na YT vycházela, jako přesně to co chci. Jediný co trochu haprovalo byl desing. Nakonec jsem si byl na ní podívat a aniž bych se na ní svezl, koupil. Byla skladem jako jeden s posledních kusů. Zelená, tu chtěla žena. Po první tisícovce musím říct, že je to super stroj. Dokonce se mi začíná i líbit . Co se týká jízdy tak super. Teď čekám na první garančku, ale už mám i pár kilometrů , kdy se mohu dotknout 7 tisíc. Takhle hned do ruky mi nepadla žádná motorka. Ten motor a podvozek je super, zadek mi nebolí ani po dvou hodinách jízdy a to se mi už dlouho nestalo. Třeba na Traceru 9 jsem měl zadek bolavej po necelé hodině.

valasek
valasek napsal 21.03.24 v 15:56 10b.

Paráda opravdu skvělá motorka za moc dobrou cenu. A v testu Alpen Masters 2023 hravě porazila Tracera 9 GT

danklem
danklem napsal 20.03.24 v 20:33 10b.

Gratuluji! Super volba.
Zítra jdu složit zálohu na V-Strom 800 DE ?.

HonzaeR
HonzaeR napsal 20.03.24 v 09:03 10b.

Kolego, gratuluji. Mám tutéž, takže plně rozumím tvým argumentům
Hodně radosti a kolama dolů...

kikin18
kikin18 napsal 20.03.24 v 06:40 10b.

Paráda, užívej! Taky o ní uvažuji jako náhrada za Tracera.

xPeHa
xPeHa napsal 19.03.24 v 06:24 10b.