Jawa 350/634 (1980)

Vlastník Alishii
Vloženo 14.3.2024
Aktualizováno 14.3.2024

Jupííí, zase sedím na motorce.

První dojmy - Je to jiné, ale i tak to bude zábava.

Doplňky na motorce - Dětská autosedačka.

Jelikož se má maličkost rozrostla o jednu dvounohou členku, tak přišla na řadu sajda, kam se bude muset nacpat 6 nohou (dcera s paní psovou ). Zatím jsem ve fázi řešení helmy pro dceru, páč má ještě prťavou hlavu (i velikost 47-48 jí je velká) a protože jsou helmy moc těžké na to, aby mohla být na hlavě dítěte připoutaného v autosedačce. Našel by se někdo z Liberecka či okolí, kdo má stejné postižení ve formě sajdy nebo i jen staré/pomalejší motorky, že by bylo s kým vejletit?

Míra
Míra napsal 24.03.24 v 06:11 10b.

Jawa se sajdou vypadá perfektně.
Jsem zvědavý, jak vyřešíš sezení aby viděla ven i paní pejsková.

elvis78
elvis78 napsal 21.03.24 v 08:13 10b.

tohle chci taky

Drakl
Drakl napsal 19.03.24 v 11:32 5b.

Moc hezké.
Přilbu vyřešit pomocí cyklo-přilbo-polystyrenové vložky - vybrousit dle hlavy dítka
Zbytek suchý zip tam, kde netlačí na kost. A molitanové výstelky.. Čepice se smeká, totok drží.
Ale ne že použiješ hlavu s brusnou pastou jako nástroj
Tak ať máte pěkné výlety
P.s. a pro pejsku slušivou helmičku viz americký fotbal.

Vlkovec
Vlkovec napsal 17.03.24 v 11:52 10b.

Ahoj, taky jsem byl před lety postižen sajdou, a dilema u dětí- velká i malá helma. Takže to prťata řešili čepicí do helmy ?.
Sajda šla už dávno z domu, tak bych mohl vejletit pomalu na stromu 650. Cvikov je od Lbc za humny

Targus
Targus napsal 15.03.24 v 07:09 10b.

Neříká se paní psová, nýbrž PES - HOLKA!!!
Anebo jednoduše "pejska", jak oslovuje fenky moje vnučka.

Jinak doufám, že nebudeš skrblík a přihodíš sem něco málo fotek. Jeden obrázek sajdy naložené na vozíku, to teda není nic moc...