Fantic XEF 250 Trail (2023)

Vlastník dogee
Vloženo 11.3.2024
Aktualizováno 6.4.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

rarasek78
rarasek78 napsal 20.03.24 v 13:24 10b.

Nazdárek,
tak to gratuluju! Info o nové kočce se mi donesla od nejmladšího vrabce, který tě zahlédl asi hned první den. Nu což, pořád koukám kdy se sukně zvedne a spatřím ji na vlastní oči...a furt nic, na italku je asi zima :). Každopádně musíme spolu někam na nějaký lehčí terén vyrazit, né že bych se už cítil vyježděnej (sotva mě to přestalo zdechat při rozjezdech z křižovatky), ale nějaký lehčí kopečky/hrbečky bych možná už zvládnul... Tak hlavně ať jezdí! Zbytek záleží na tvém rozumu a skillu :)

LukeWalker
LukeWalker napsal 18.03.24 v 11:58 10b.

wau.. tohle by se mi strasne hodilo za barak do lesa .. rozepis se klidne.. jak to jezdi, jak ses spokojenej? Co motor, brzdy atd

Targus
Targus napsal 13.03.24 v 08:38

dogee

Jak jjsem nedávno psal, nejvíce mne naplňuje pocitem spokojenosti a radosti jízda na synkově pařezu.
Tohle samozřejmě pařez není, ale velice dobře chápu tvé rozhodnutí.

dogee
dogee napsal 12.03.24 v 16:06

Motorka zatím stojí u dovozce, je to předváďečka na které jezdili novináři tady z Motorkáři.cz. Takže fotky přidám, až bude přepsaná na mě a až bude doma :).

Suchá hmotnost dle výrobce 122 kg, ale osobně jsem neměřil. Ale je lehká.

A jo, to sedlo je teda taková žiletka mezi půlky, zvlášť když normálně jezdim na Stromkovi. Ale tak je to hračka na blbnutí a ne jezdeni po Alpách :).

Targus
Targus napsal 12.03.24 v 14:45 10b.

Tohle je mnohem zábavnější, než vrčení po cestě mezi stovkami aut. Moto vypadá dobře, akorát mne hned rozbolel zadek z pohledu na tak úzké sedlo.
Nestyď se a přidej fotočky, skrblíku! A nejlépe z obou stran.

P.S. jaká je hmotnost, když ji tak chválíš?