Suzuki DL 650 V-Strom (2023)

Vlastník kedarfan
Vloženo 3.2.2024
Aktualizováno 3.2.2024

Vybíral jsem mezi cestovními endury a malý stromek vyhrál pro svoje už léty ověřené vlastnosti.

Motorka koupena od FIRMA:GlobalMoto (Hradec Králové)

První dojmy - Motorka se mi na začátku zdála strašně vysoká, ale po pár km jsem si zvyknul. Padla mi hned do ruky, ale na jednu věc jsem si ještě pořádně nezvyknul a to je poloha přepínače blinkrů. U Hondy byla níž a tak se mi občas stane, že ten přepínač hledám.

Zatím chvála, batůžek si taky libuje posez lepší než na staré motorce. Protože jsem motorku kupoval v září 23, tak jsem sotva stačil najet prvních 1000km.

kedarfan
kedarfan napsal 05.02.24 v 19:59

Na společné fotce je moje staré NC, které si než ho prodám chtěl vyzkoušet syn, na další pár nových doplňků, nový topcase zatím nemám přidělaný.

kedarfan
kedarfan napsal 05.02.24 v 19:26

Proč jsem si zvolil 650? Nejsem žádný velký cestovatel a na mé převážně ježdění okolo komína stačí a na kratší víkendové výjezdy také. Využívám ji i pro cesty do práce. Před tím jsem měl Hondu NC750S a ta byla strašně tvrdá, tak jsem hledal něco čím ji nahradit a vyhrál malý stromek pro jízdní vlastnosti a tradiční spolehlivost.

TomZul
TomZul napsal 05.02.24 v 11:13 8b.

Motorka pěkná. Otázkou je proč 650 a ne 800? Odpověď na tuto otázku by mě zajímala. Zejména pokud nezní "Finance". A možná nejsem sám. Škoda, že není víc fotek.

Clint.
Clint. napsal 04.02.24 v 10:41 10b.

Moc povedené barevné provedení, s těmi zlatými koly TOPKA je neskutečně spolehlivá motka, máš se na co těšit

callowsick
callowsick napsal 03.02.24 v 20:36 10b.