Saroléa 25M (1928)

Aktualizováno 27.1.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 23.02.24 v 11:44 10b.

Ale tak tohle je opravdu nádhera nádherná,a to čtení taky paráda,dal bych 100 ale ať klikám jak klikám tak jde pouze 10,tak snad potěší

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 01.02.24 v 10:15 10b.

Doba přeje houževnatým. Tak snad přežijeme. Jinak ale reakce redakce, jako za bukvoušů, dík za pdf. Motorka je skvělá, tak palce nahoru.

Kybergreg
Kybergreg napsal 30.01.24 v 16:03 10b.

Moc pěkný článek i příběh. Početl jsem si.
Za 10b.

zolik.
zolik. napsal 30.01.24 v 10:23 10b.

Díky za článek (odkazní).
Nalít něco dobrého do elegantní sklenky a číst někde u krbu, ať již na poangu nebo jiné houpavé sesli. Svatá pravda s těmi osobními relikviemi, pokud byly spáchány v dobré víře a měly hlavu a patu, tak ke stroji patří více než například devadesátielý OEM v zamaštěném papíru posíláný třeba ze zámoří.
Ať se vám jakožto organizované skupině partnerů a strojů daří, dalšímu pokračování příběhů na zdar!

faux4
faux4 napsal 29.01.24 v 17:01 10b.

Nádherná belgická podrámovka. Ta bílo-černá kombinace jí sluší. Motor a převodovka vypadají jak anglické licence.. ale tak to měli dost i Francouzi.. kompletní článek našel hodnotné místo

Gilless
Gilless napsal 28.01.24 v 21:31 10b.

Pěknej celoživotní příběh se šťastým koncem Líbí se mi, od karbidky až po hovítka

Targus
Targus napsal 28.01.24 v 12:26 10b.

Njn., maminka a pan "režižér" mají vždycky pravdu a ty se smiř s tím, že jsi "zcela nevhodný kus".
A smozřejmě můžeš být rád, že tě soudruzi nepřijeli osobně kopnout, plivnout a kousnout, jak to dělá moje vnučka (má tři roky) s nevhodnými kusy v jejím okolí
Zpět k mašince. Její příběh je fajn, škoda, že pdf.

Mašinku jako takovou hodnotit nebudu, páč na ní není napsáno slovo JAWA a já ničemu jinému nerozumím.
Takže to shrneme - můžu ti závidět, že:
1/ ji máš
2/ na ní umíš dokonce i jezdit.

Bravo!

Wejsada
Wejsada napsal 27.01.24 v 23:55 10b.

Pěkný příběh. Je fajn, že se vrátila domů.

Milan1963
Milan1963 napsal 27.01.24 v 21:39 10b.

Pédéefko nečtu, zatím, ale motorka je hezká, navíc podrámovka. Takže ? 10...