Suzuki GSF 600S Bandit (1998)

Vlastník JendaMotorkar13
Vloženo 12.1.2024
Aktualizováno 12.1.2024

Suzuki GSF 600 Bandit S
Barva Napoleon Candy Blue

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden

První dojmy - Je to moje první cestovní moto, prakticky od plenek jsem jezdil na moto, ale teprve v roce 2022 jsem se rozhodl udělat papíry a koupit si cesťáka. Když jsem moto dovezl domů, první noc jsem absolutně nespal. Tolik euforie a radosti jsem dlouho neměl.

Při koupi jsem věděl, že je potřeba trochu investice a servis.

V r. 2022 (hned po koupi) se dělalo:
Ventily, olej a filtr, karburátory, řetězová sada kotouče a destičky, přední tlumiče, palivový ventil, baterie, svíčky.

V r. 2023 se dělalo:
Olej a filtr, těsnění víka spojky, konstrukce kapoty.

Plány na r. 2024:
Rozvody, spojka, karburátory, olej a filtr, pneu.

Jsem člověk, který dá motu vždy co je třeba a musím říct, že ta motorka to na cestě umí oplatit.

Začátky byly velmi chabé, pomalu jsem se učil ovládat moto na cestě. Měl jsem vůči tomu respekt, jelikož na poli, na trati, nebo v lese je člověk sám, ale na cestě je potřeba brát zřetel hlavně na ostatní. Jelikož jsem dokončil sk. A v červenci 2022, už jsem toho moc nenajezdil. Ovšem sezóna 2023 byla velmi výživná co se kilometrů týče. Bandit jsem zvolil hlavně proto, že mi přijde jako velmi vstřícná motorka pro začátečníky, ale i pokročilý zkušený jezdec se na tom umí vyřádit.

Uvidíme jaká bude blížící se sezóna 2024, ale moc se těším, zatím chodím Bandita kontrolovat do garáže :)

NXram
NXram napsal 16.01.24 v 12:17 10b.

Bandit byla a je krásná klasická motorka, pamatuji, když vyběhl jako nový a pak 1200, to bylo porno, sám jsem si loni jednoho z prvních 1200 S koupil jen tak z nostalgie , jen když člověk přesedne z nové motorky na tohle, tak pochopí, jak moc se vše změnilo, tady si vše musíš víc zasloužit a je to více na pohodu
Užívej ji ve zdraví

Krejcak73
Krejcak73 napsal 16.01.24 v 09:48 10b.

Krásný psaní, krásná mašina Ať slouží a kolama dolů

Normik
Normik napsal 14.01.24 v 20:36 10b.

Krásný stroj, hlavně tato první verze masky

falkomas
falkomas napsal 14.01.24 v 16:08 10b.

Ahoj,
měl sem nachlup stejného, byla to moje první velká motorka a byla naprosto skvělá.
Není to nejlepší mašina ve vesmíru, ale je z doby, kdy i "rozpočtový" naháč střední třídy měl charakter, zvláště s otevřeným výfukem. Navíc tahle technika vydrží věčně.
Užívej ji plnými doušky a samé šťastné návraty domů!!!