Honda CA 125 Rebel (1995)

Vlastník Silničan
Vloženo 20.12.2023
Aktualizováno 4.2.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 26.12.23 v 12:27 10b.

Trošku mě překvapil náhon tachometru od předního kola a pobavil polštářek pro holky. Na co lidi nepřijdou.

zimirekm
zimirekm napsal 23.12.23 v 10:02 9b.

Za me mas body za odvahu. Nalozit tohle vse na 125 je vyzva a odvaha zaroven Mel jsem CG 125 a vic nez me uz by asi neuvezla. Jako milovnika Hondy samozrejme gratuluji k moto. Rebela jsem tez mel, ale noveho, co uz jezdi i do kopce Jnak pridej do benzinu Vif a nemusis resit vypoustet karbec. Bez problemu pak moto chytne i po zimni pauze.

Targus
Targus napsal 22.12.23 v 21:32

Tlumiče bych udělal (nechal udělat, jestli sám neumíš) z nerezového plechu a asi bych zkusil jiný typ víčka, když nechceš vrtat. Ale myslím, že vhodně umístěná ďoura vrtáčkem o průměru 0,5 mm by nebyla vidět a ty by ses nemusel bát své ŠELMĚ přiložit pod kotel.

Targus
Targus napsal 22.12.23 v 21:23 10b.

Motorka je samozřejmě na jakékoli ježdění ZCELA nevhodná, protože nemá konektivitu, je na ní málo plastů, má málo pořádných motorů, mlhovky nejsou namontovány podle před-pisů, ani podle zá-pisů, nemá na řídítkách držáky alespoň na tři kecafóny a tak všelijak podobně.
Jediné, co tuto motorku pozdvihuje nad úroveň všeobecného zoufalství, je TEN NEREZOVÝ HRNEČEK V POHOTOVOSTNÍ POLOZE!!!
Takže za motorku ale VŮBEC nic a zbytek hvězdiček za nastartovaný hrnek!

Aby ti to jezdilo, to ti přát nebudu. Popřeju ti "slinu na toulání" ! A ještě na HODNĚ DLOUHO!

MMMF
MMMF napsal 21.12.23 v 08:53 10b.

Pěkný kousek, až se divím, co vše se na takovou "malou" motorku vleze.