BMW R 1200 RT (2005)

Vlastník Massakra
Vloženo 15.12.2023
Aktualizováno Včera v 23:01

Vloženo: 25.02.2024, Uskutečněno: 25.02.2024, Stav tachometru: 19691 km, Zhlédnuto: 130x

Víkend byl ve znamení BMW. Dnes jsem nainstaloval staronovou navigaci Zumo XT. Tu jsem sundal ze Suzuki V Stromu. Jelikož má bavor konektor pro zapojení příslušenství pod řídítky , tak jsem upustil od instalace na baterii a koupil jsem protikus pro zapojení do konektoru. Připájeno ke kabelu +/-.
A pěkně to funguje , otočím klíčkem a navigace se mne zapne.

Ale všechno nešlo tak pěkně jak jsem si myslel , musel jsem sundat půl kapotáže a nadzvednout palivovou nádrž abych vytáhnul kabel od původní ( prehistorické ) navigace co tam zanechal původní majitel. Měl jsem se na to vykašlat a rovnou ten kabel uříznout. Ale nevadí , aspoň jsem si zkusil rozborku / sborku , příště už budu vědět co a jak

Včera mne přišel balík od Číňana , síťovina , potah nasedlo aby se mne nepotila prdel a vypadá to i pěkně esteticky. Cenovka 246 Kč.

PaMi (7) napsal 15.03.2024 v 20:39

No šperkuješ si to moooc hezky. Ale abys letos vůbec vyjel, než to doděláš... (sranda) Přeji Ti mnoho krásných kilometrů bez nehod a problémů.

Massakra (20) napsal 07.03.2024 v 12:47

Díky Rudy , jo vypadá to fakt zajímavě ta síťovka , jako přešité sedlo.
Ano , ještě nějaké drobnosti , Topcase už se na něm pracuje a pak ještě jiné plexi a je hotovo.

rudirt (45) napsal 03.03.2024 v 08:54

Ta síťovina vypadá fakt dobře,
rozborka a zborka kapotáže se hodí vždy. Hlavně se nebát.
Koukám, že pořád vymazluješ tu svou krasavici...
Teď už jen jezdit!!!

Massakra (20) napsal 28.02.2024 v 18:44

Díky Juriášu.

Juriáš (5) napsal 26.02.2024 v 16:11

• VÝMĚNA GUFER A PRACHOVEK V PŘEDNÍCH TLUMIČÍCH

Dnes místo ježdění na moto jsem se pustil do výměny gufer a prachovek na předních tlumičích. Pravá noha kluzáku začala prolínat ( jemně ) , není divu když na tom nikdo roky nejezdil snad to

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • TOPCASE BMW

Další přírůstek na BMW , konečně jsem si pořídil zadní kufr. Ale byla to delší cesta. Nový originál kufr stojí ( nejlevnější co jsem našel ) 13.000 Kč a je dostupný pouze v jedné či dvouuch

Vloženo: 29.03.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024
    Tachometr: 19695km
  • VÝROBA ZÁMKU NAVIGACE

Delší dobu jsem přemýšlel že bych si pořídil nějaký ten zámek na navigaci , je to dobrá věc třeba při tankování nebo oběda v restaurantu , popřípadě nějaké menší procházky mimo moto. Kdy se

Vloženo: 14.03.2024
    Uskutečněno: 14.03.2024