BMW R 1200 RT (2005)

Vlastník Massakra
Vloženo 15.12.2023
Aktualizováno 27.4.2024

Vloženo: 14.03.2024, Uskutečněno: 14.03.2024, Stav tachometru: 19691 km, Zhlédnuto: 97x

Delší dobu jsem přemýšlel že bych si pořídil nějaký ten zámek na navigaci , je to dobrá věc třeba při tankování nebo oběda v restaurantu , popřípadě nějaké menší procházky mimo moto. Kdy se nemusí pořád sundávat navigace a někam schovávat. Ale cena mne odrazovala , nejlevnější jsem našel u Zumo Lock. Ty vole dva pelechy a kladkový zámek za bezmála 2.000 Kč i s poštou. Tak jsem si řekl tak to ne , udělám si ho. No byla to docela pakárna. Dělat to podle oka , metru a fantazie třikrát sem to musel předělávat , ale na konce se to povedlo a funguje to lépe než originál.

Jo a cena , 90 Kč a to pouze za kladkový zámek z uni hobby. Barvu a plechy jsem měl už schované ze starších dob.

• VÝMĚNA GUFER A PRACHOVEK V PŘEDNÍCH TLUMIČÍCH

Dnes místo ježdění na moto jsem se pustil do výměny gufer a prachovek na předních tlumičích. Pravá noha kluzáku začala prolínat ( jemně ) , není divu když na tom nikdo roky nejezdil snad to

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • TOPCASE BMW

Další přírůstek na BMW , konečně jsem si pořídil zadní kufr. Ale byla to delší cesta. Nový originál kufr stojí ( nejlevnější co jsem našel ) 13.000 Kč a je dostupný pouze v jedné či dvouuch

Vloženo: 29.03.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024
    Tachometr: 19695km
  • PADACÍ RÁM HEED

Jaro jsem nám neúprosně přibližuje tak jsem se zase pustil do montáže doplnků na BMW. Tentokrát přišel nařadu padací rám přední a ochrana válců. Padací rám od Wunderlichu jsem okamžitě zavrh

Vloženo: 02.03.2024
    Uskutečněno: 02.03.2024