Yamaha XSR 900 (2023)

Vlastník Frennky
Vloženo 11.10.2023
Aktualizováno 28.3.2024

Když jsem jí poprvé viděl, zhrozil jsem se co to zas v tý Yamaze hulili. Časem jsem pochopil v čem je její krása a jedinečnost a už mě to nepustilo. Jak se říká - co se člověku líbí hned napoprvé dlouho nevydrží a k čemu člověk dojde až časem, to vytrvá..

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

BMW R nineT: důvod neuveden

První dojmy - Lehoučká ovladatelná motorka s neuvěřitelným fun factorem. Jsem už dřívější ročník a osmdesátky si moc dobře pamatuju :)

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo se chce na motorce bavit a má rád moderní techniku v nevšedním kabátku ;)

Doplňky na motorce - Přední štítek, progresivní tlumič řízení HyperPro, ochrana chladiče Evotech, zkrácený sportovní držák značky orig.Yamaha, sada nastavitelných stupaček Gilles, zadní krovka.

Julču jsem kupoval už v červnu, mám po první garančce a tuším, že tahle desátá by mohla být ta pravá. Jasně, že kluci z italského vlákna budou mít zase kecy, ale po uzavřené sázce o sud piva, že mi vydrží tak čtyři roky, je zase další důvod proč si jí nechat :)

Recenzí léty prověřeného tříhrnku CP3 je všude hafo, zvuk z airboxu a těch dvou děr z tý bakule co jdou směrem dolu na silnici a odráží se od ní je fajn, takže ani nebudu vejfuck měnit. Ta příšernost bez koncovky mi k tý chuligánský motorce tak nějak docela i sedí a už nechci zase zažít ten hysterickej zvuk z laďáku co jsem dával na Brutalku. Rychlořazení oprotí Báwu je nebe a dudy a vylepšená reakce plynu přes systém „fly by wire“ je už příkladná. Podvozek tvrdej, sedlo jako prkno - ale to k tomu patří, brzdy dostačující...a víc člověk nepotřebuje. Úložnej prostor nula nula nic, tempomat úplně zbytečnej. Ale ten pohled ze sedla na tu velkou kovovou nádrž před sebou v té modré metle se nikdy neomrzí... :) Tahle motorka se buď líbí, nebo nelíbí. Nic mezi tím neexistuje. A to je na ní také to zajímavé - žádná šedá myš.

jardakovarik
jardakovarik napsal 26.03.24 v 01:05 10b.

Krásná, chci jí taky a budu jí mít. "Když ji miluješ, není co řešit" 11 bodů

jawatar
jawatar napsal 19.01.24 v 10:45

Kráska, užij si jí!

tomasd.
tomasd. napsal 22.11.23 v 16:32 10b.

blackbiker
blackbiker napsal 25.10.23 v 18:29 10b.

Tak skok zase úplně někam jinam, ale proč ne

kokonhead
kokonhead napsal 15.10.23 v 21:56 10b.