Royal Enfield Meteor 350 (2023)

Vlastník PetaOpl
Vloženo 28.9.2023
Aktualizováno 25.4.2024

Výborná na kochací výlety, na zklidnění mysli, pro nás "ženské za řídítkama"

Motorka koupena od FIRMA:Vintage Garage Motors (Strašnice (

První dojmy - Chvíli jsem si musela zvykat, že je úplně jiná než BMW 1250 GS, na kterém jsem se učila (především jiný typ řazení), ale rychle jsme si na sebe zvykly.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, pro ty, kteří se rádi kochají.

Doplňky na motorce - Padáky.

Motorku jsem si vybrala na naučení, můžu potvrdit, že pro začátečníky je fakt skvělá. Lehká, snadno ovladatelná, krásná na pohled.

Vhodná je pro ty, kteří nikam nespěchájí a jen si chtějí užít jízdu spolu s výhledem. Nejlépe se hodí na menší okresky, vedlejší silnice, ale rozhodně bych s ní nejezdila po dálnici ani na silnici pro motorová vozidla. Na závodění po okruhu bych si taky určitě vzala jinou motorku. Ale na vyhlídkové vyjížďky nebo třeba na cesty do práce a z práce po městě je ideální.

Jediná věc, kterou bych Meteoru vytkla, jsou zrcátka. Po pár km přes výmoly se začnou samy různě otáčet, kroutit, posouvat a je tedy nutné je při každém zastavení seřizovat a utahovat. Pokud jedete po rovné silnici, tak drží normálně. Nicméně takových silnic u nás moc nemáme :)

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 27.10.23 v 13:05 10b.

Na vyčistění hlavy skvělá věc.

Targus
Targus napsal 05.10.23 v 20:59

A zadal jsem deset hvězdiček a je jich jenom pět.¨
Což je bordel.

Targus
Targus napsal 05.10.23 v 20:53 5b.

Na spoje, které se povolují lze jít několika způsoby..

1/ na Ivana
Popadnout klíče a dorvat závity na "milimetr před urváním"
2/ na hulváta
lehce "šlehnout" závity plátkem pilky na železo a pak zopakovat postup á la Ivan.
3/ na myslivce
Zamyslet se, jestli úplnou náhodou neexistují všelijaká lepidla na závity, jedno z nich pak zakoupit a před dotažením šroubů a matic je použít, nejlépe pak podle návodu.
4/ na pojišťováka
všude narvat kontramatky nebo aspoň kvalitní korunkové podložky

Přeji mnoho úspěchů v "tunění".

SLAY
SLAY napsal 29.09.23 v 22:32 10b.

Jo přesně kochaci moto,mám možnost si ho občas půjčit, je třeba si uvědomit na čem sedíš tady prostě raketový start po otočení heftu nekoná Na relax jízdu o sem paráda
Protože vím oco jde dávám 10b

callowsick
callowsick napsal 29.09.23 v 15:10 10b.