BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 01.03.2024, Uskutečněno: 01.03.2024, Zhlédnuto: 407x

chtěl jsem vyrazit v 10:00 - jenže slunce nikde a já mám sakra rýmu a chci jet na motorce protože to je docela štreka tak v autě bych to jel strašně dlouho a tak i při aktualizaci navigace Navitel, která si tahala přes počítač aktualizace map tak mi to stejně nevyšlo -aktualizace dokončena v 10:30 a sluníčko taky nevyšlo takže rozhodování stejně padne na bajk. I přes nátlak rodičů a manželky jedu prostě na motorce. Ano, jsem cvok, ale šťastný
Musim říct, že jsem letěl jako střela a byl jsem ve svým živlu, záměrně jsem nejel do Žďáru n.S. po 1/38 a pak po 1/19, ale jinudy a to od Golčova Jeníkova přes Chotěboř, Ždírec n.D. a je to super rychlá a zatáčkovitá trasa vlastně až na kraj Brna, ale ne po tmě, to už je docela od hubu když nejde furt pálit dálku(rozuměj dálkové světlo)
Chtěl jsem za včasu dorazit na výstavu, zorientovat se a vidět nějaký ty celebrity, to slavnostní zahájení(jako že na to normálně nejsem tak pro jednou) , a tak jsem si říkal, nezastavuju a tahám za heft až do Brna...jo houbeles... takže když jsem už pěkně mazal na Poděbrady velmi svižnou rychlostí tak se na mě rozsvítilo hladový voko, a já si řikám, tvl. co to je no a pak mi došlo že mám sice natankovaný benzin, ale v kanystru a tak potupně uhýbám na samooblužnou benzinku abych dotankoval 17,52 litru až po ráfek abych mohl zase spěchat a předjíždět vše co mi přijde do cesty Najeto 381km a svítí rezerva a píšou dojezd 30km tak počitám spotřebu cca 5l což ujde na to jak jsem neobvykle tahal za heft.
Příjezd do Brna po silnici Jihlavská č.602 hrůza? od Bosonoh tankodrom jak prase. Příjezd k BVV už se jel krokem, lidí se na výstaviště, na to že byl čtvrtek, hrnulo docela hodně. Organizace parkování super Úvod jsem díky kolonám stejně nestihnul a než jsem se ještě zorientoval tak to byl další čas, navíc jsem se u motorky převlékal do civilu ,který jsem měl sebou a pak jsem ještě musel posmrkat několik kapesníků Možná kdybych přijel dýl, tak by to bylo volnější co se týče lidí kolem strojů a nemusel bych čekat na momenty pro focení, jako když jsem začal u stánku Hondy, snad každej musel sedět na afice s kuframa, jsem si řikal, to není možný, ty lidi odněkud vypustili a všichni musej sedat na afriku Škoda že jsem tam nebyl s kámošem nebo bráchou, víc bych si to užil, i bych víc poseděl a že těch strojů na který bych si moc rád sednul bylo vážně hodně ale kdo by se mnou v tomhle počasí letěl takovou pilu na motorce...že
A i proto bud rád ,když zase bude nějaká akce v Praze, budu tam moc vzít vzít synky a nepojedeme tam půl dne
Do galerky dám jen pár věcí co se mi tak nějak povedly a co se mi líbily. Například MotoGuzzi, BMW, R.Enfield, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Brixton a další. Stánek Jawy mě trochu rozesmutněl, stánek Royal Enfield paráda, krásný stroje, akorát Interceptor a Continental GT se mi líbí s chromem a ne černou, BSA v recenzi na motorářích se mi nelíbila ale v reálu je moc pěkná Indian i HD spousta zajímavých strojů což jsem nečekal. Vůbec celkově v reálu spousta krásných motorek i od číňanů, když to člověk vidí na živo tak to je prostě vo něčem jiným než fotky z galerie a to platí o všech výrobcích. Nafotil jsem si jednu čínskou stopětadvácu s e žlutejma kolama, že třeba někdy pro syna? Fakt jako celek moc hezký-jo Motron se to jmenuje. Aprilia Tuareg nádherná, Suzuki Katana, Kawasaki Zephyr, dokonce nový SVčko od Suzuki, Yamaha Tracer 900 krásná, BMW R1300GS v tý zelený fakt krásná mašina, jako že to světlo se mi nelíbilo na fotkách tak tahle kombinace mě fakt uchvátila. Stelvio a Mandelo - obě krásné a myslím že nejvíc sexy motorky na který je opravdu radost se dívat.

Kawalumpik (11) napsal 03.03.2024 v 08:53

Pěkné fotky.

elvis78 03.03.2024 v 12:06

dík

Kočičinka (6) napsal 03.03.2024 v 07:46

Tak s tím Stelviem musim souhlasit, hezká motorka, do oka padlo i BMW 1800, naživo neuvidím, takové hromske davy nemusím
Navíc teď šetřím, ale pssst (lol)

elvis78 03.03.2024 v 07:52

Sema (20) napsal 02.03.2024 v 20:48

Bezva report i výlet.

elvis78 03.03.2024 v 06:13

dík

Clint. (77) napsal 02.03.2024 v 20:07

Pěkně, polítal si, pokoukal si, a pofotil si, super den. Škoda, že si mi neudělal pěknou fotku nové suzky GSXS1000GX a jak píšeš, na živo je to vždy o vagón jinde, jen teda pro mě čína ať je jaká chce, ke mě nesmí ani na dvorek jinak moc pěkný výlet, závidím ten čtvrtek, já mohl jen sobotu a to jsem vzdal, kvůli jistýmu přelidnění a hromadného, beztrestného devastování motorek .
Jinak pěkně ty

6 reakcí

elvis78 03.03.2024 v 07:51

mě ty smajlíky taky nejdou jak bych chtěl a jen když dám na klávesnici zkratky jako dvojtečku pomlčku závorku tak se to překopne na smajlika jako teď

Milan1963 (273) napsal 02.03.2024 v 09:16

Taky jsem tam byl. Včera. Autem. Po D 1 až k Brnu to šlo, ale z D 1 k výstavišti se jelo 80 minut ! Hrozné !! Výstava hezká, lidí hodně, ale ne tolik, kolik jsem čekal.
Jen nevím, jak jet do Brna. Autem už ne. A na motorce, když je ráno 5 stupňů a odpoledne pršelo ?

elvis78 02.03.2024 v 13:33

ve čtvretk nepršelo ale teda žádnej hic nebyl, až v Brně bylo fajn klima. No a nebo vlakem

Metal_Heart (6) napsal 01.03.2024 v 20:40

Super fotky

elvis78 02.03.2024 v 07:07

dík, aktualizováno. Nahrával jsem to na 6x, ještě jsem tam dofrknul tři kousky

• nákup a příprava na servis

vratka daně přistála na účet tak můžeme pustit trochu žilou Objednány na autodíly-cardo.cz svíce NGK 2+2ks , na autodíly PEMA olej Castrol 20w50 4l a filtry k tomu + klíč na povolení oil filtru, dělal jsem to dycky za

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.04.2024
    Uskutečněno: 10.04.2024
  • 8.4.2024 popis dne- výlet Praha

Ráno kontrola střechy, někde mi teče pod parozábranu a do římsy, nevim kde, ach jo.. musíme do Prahy na polikliniku v ulici Františka Křižíka čp.22 na rentgen do třetího patra kvůli rovnátkům, ale autem nejedeme, metro

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 08.04.2024
  • tatí, pojedem teda? Pekelné Doly...

V sobotu byl u nás sraz od manželky ze školy, sraz dívek 40+ s jejich dcerami a synkem. Celkem 8 osob k obědu navíc, podávaly se vepřové a hlavně (holčičí) kuřecí řízky, bramborová kaše a nebo bram. salát. Po obědě jsem

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024