BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Měřák tlaku pneu a příprava na BVV čtvrtek

Vloženo: 27.02.2024, Uskutečněno: 27.02.2024, Zhlédnuto: 226x

tak to nakonec vypadá , že počasí bude dobré, zítra doberu ATB, už ani skoro nechrmlám a nechán se uschopnit na čtvrtek a rovnou skočím do dovolený, naštěstí jen na ten čtvrtek. Pokud mě doktor nějak neuzemní nějakým překvapením tak prostě jedu. Takový je plán. Natlouct baterky do zrcadlovky a pojedu, autem(doufám že ne) nebo na motorce, chci na motorce takže čím teplejc tím, líp. Samozřejmě si do kufru vezmu i civil a na parkovišti se převlíknu abych nechodil nabalenej jako puma. Mrazy mi nevadí, ale přeci jen jsem byl při jízdách v nich v kondici.
Benzín mám, baterky dotloukám na střídačku, tam by neměl bejt problém. Jo ještě pneu dohustit a pro po, také jsem se nepochlubil, mám dva nové měřáky tlaku pneumatik, jeden se šlahounem a druhý klasický. I když jsou to plasťáky, jsou super. Totiž ten z Lidlu a ten co byl u kompresoru, oba kecají jak prase.Takže jsem kola na všem foukal asi dost prapodivně. Míň. Přišlo mi divný, kolik vzduchu se vejde do jitrnic na škodě 100
Objektiv vezmu 16-85VR, padesátku i když kreslí geniálně, nechám doma. Sice mi pocitově z D300 fotky připadají hezčí na delších časech, tak sedmtisíc dvoustovka se stabilizovaným sklem toho teoreticky zvládne víc z ruky. A bez blesku já fotim nejraději. Tak snad to bude dobré, hlavně nezapomenout fotit do NEFu, tím jak nejsem profík, často něco opomenu přepnout nebo omylem vypnu raw a pak z toho JPEGU už nic nevytřískám. V červnu mám fotit svatbu, tak se trochu procvičím
Tak tolik o mém čtvrtku.
p.s.: trasa bude viz foto
otevírací doba čtvrtek 29. 2. 2024 (veřejnost) 13.00 – 18.00
chtěl bych dorazit na tu 13náctou

elvis78 (133) napsal 29.02.2024 v 09:27

hmm, tak předpověď počasí byla pěkná ale opět jak to tak vypadá podle oblohy a aktualizované předpovědi , tak v čase kdy mám vyrazit, bude hnusně a zima. Takže pokud nevysvitne slunko do desíti, potupně sedám do automobilu, kde je jisté, že případně neofouknu nebo se mi nevrátí moribundus jízdou v nepříznivém počasí způsobený

Clint. (77) napsal 27.02.2024 v 13:04

Tož pěkné plány a nástroje na kreslení máš

1 reakce

elvis78
elvis78 28.02.2024 v 07:09

jo, plány jsou skvělý ale když ti začne pálit v nose a takový ty věci s tím spojený tak se optimismus a radost začne pomalu vytrácet....snad to bude dobrý, jo vercajk to je základ, samozřejmě by se mi líbila starší D800, kolega mi ji půjčil , je to neskutečný co se s tím dá vyfotit z ruky

Piki (61) napsal 27.02.2024 v 08:15

Měření tlaku v penu si můžeš dodělat v BMW origo verzi. Stačí dokoupit jednotku, nechat dát čidla do kol, povolit v diagnostice a hurá

1 reakce

elvis78
elvis78 28.02.2024 v 07:11

jo, dobrý tip, raději pořídím oleje, filtry, gumy

• úprk z domu

sobota retrogaráž, už dopoledne mě začínala bolet hlava, odpoledne zlatá svatba rodičů v Kersku a bolesti hlavy až skoro do rána, ze soboty na neděli ve tři ráno jsem sežral prášek a pak už to odeznělo a jelikož v neděl

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • nákup a příprava na servis

vratka daně přistála na účet tak můžeme pustit trochu žilou Objednány na autodíly-cardo.cz svíce NGK 2+2ks , na autodíly PEMA olej Castrol 20w50 4l a filtry k tomu + klíč na povolení oil filtru, dělal jsem to dycky za

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.04.2024
    Uskutečněno: 10.04.2024
  • 8.4.2024 popis dne- výlet Praha

Ráno kontrola střechy, někde mi teče pod parozábranu a do římsy, nevim kde, ach jo.. musíme do Prahy na polikliniku v ulici Františka Křižíka čp.22 na rentgen do třetího patra kvůli rovnátkům, ale autem nejedeme, metro

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 08.04.2024