BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 29.04.2024, Uskutečněno: 28.04.2024, Zhlédnuto: 153x

sobota retrogaráž, už dopoledne mě začínala bolet hlava, odpoledne zlatá svatba rodičů v Kersku a bolesti hlavy až skoro do rána, ze soboty na neděli ve tři ráno jsem sežral prášek a pak už to odeznělo a jelikož v neděli doma bylo dusno, rozhodl jsem se že prostě vypadnu. Potřebuju nějakej balzám na duši a i když zase "chytrá", umlaskaná meteoroložka Honsová předpovídala saharský prach tak počasí bylo náramné. Místy až hic. Kluk se zase hrabal ve fichtlovi, objednal jsem další věci, lanka, stojan atd. malej byl taky zabavenej tak jsem ohlásil odjezd a nazdar
Nějakej benzín jsem měl, trasa Nymburk, Kostomlaty, Lysá, Stará Boleslav, Všetaty.na Mělník to nešlo přímo, Mělník, Liběchov, Štětí, Roudnice, Budyně nad Ohří, Libochovice, Hazmburk, Třebenice a po silnici č. 15 do Mostu, Litvinova, tam za 40.70,- doplnil za 488,- natural, dále Klíny, Fláje, Moldava,nepadám až dolu na Mikulášovice ale odbočuji ze silnice č.382 nahoru kolem horské chaty Vitiška a po hřebenech jedu až na Cínovec ,z Cínovce horskou silničkou na Fojtovice, Adolfov, Krásný les, přes dlnici D8, Petrovice, Tisá a Tisé stěny, Sněžník, kolem odbočky na Maxičky, Děčín, Hřensko, Mezní louka, Jetřichovice, Chřibská, Pak omylem dolů na Českou Kamenici, Kamenický Šenov, Nový Bor, Č.Lípa, Doksy, Boleslav a dom. 404km namotáno. Hmyzu na helmě a i po těle nespočetně. Plexi jsem myl asi 50x
Nejdražší benzin někde u Tisé, na Robinu snad 43,- litr naturalu
koukám že se zase nahrála půlka fotek, ach jo

Clint. (77) napsal 02.05.2024 v 21:10

Moje krevni skupina jak mista tak nájezd

1 reakce

elvis78 06.05.2024 v 07:45

jo jo, čtyři kila to je tak akorát

Sema (23) napsal 30.04.2024 v 21:17

Paráda. Krásná místa, taky tam moc rád jezdím (a občas i chodím ).

1 reakce

elvis78 06.05.2024 v 07:45

já bych taky chodil ale muselo by to být blíž, a dík

elvis78 (136) napsal 29.04.2024 v 17:13

Ja stavím na focení a ne na kafe a zmrzliny právě když jedu sám s pak ujedu dost a toto bylo na poslední chvíli, takže by jsi si ani tu poslední třetinu fakt asi neužil, i jsem to celkem rval ale ne dost, protože mě před Doksy předjelo enduro,.musel ho mydlit tak 150. A kdyby bylo víc času tak se pěšky půjdu podívat na Děčínský Sněžník

ndravec (23) napsal 29.04.2024 v 15:56

No když jsem to četl, říkal jsem si, že je to škoda, že si se neozval, že jsem nejel s tebou, ale tolik kilometrů bych ani jet najednou nechtěl.

JirkaCL (10) napsal 29.04.2024 v 12:19

Pěkný kolečko , když chceš dát plnej počet fotek,tak to musíš nahrát minimálně na dvakrát , alespoň u mě se to tak děje.Nahrát tak kolem 20 uložit a pak deník znova otevřít a dohrát zbytek.

Metal_Heart (6) napsal 29.04.2024 v 08:50

Super výlet. Já dal v neděli necelých 300 km a měl jsem dost, dát 400, tak už asi neslezu. Respekt

2 reakce

elvis78 29.04.2024 v 08:53

Dík. po 350km mě už bolela pravá ruka od plynu. V Boleslavi jsem vzal jinačí rukavice pro změnu

• tour Jižní Čechy

ve čtvrtek doma ohlašuji, po vyspání se z noční v pátek jedu odpoledne moto výlet. Směr byl vymyšlený jen do Ledče nad Sázavou, tam koukám do mapky a říkám si, jak daleko to je do Telče, koukám, jen 76km, no tak jedém B-

Vloženo: 11.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024
  • malý výlet

Tak jelikož jsem se včera smejkal a trochu stroj zaprasil, dneska jsem si řekl že ho umeju a trochu tedy projedu. Vzduch byl voňavý, akorát ty mraky byly docela strašidelné při poodjetí od Nymburka, radar dokonce ukazova

Vloženo: 06.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024
  • pracovní víkend zakončený projížďkou, no spíš skoro prů

Tak jsem byl od pátku zavřen v zaměstnání a včera ráno jsem si vzal do práce motorku, mám to 1100m do práce takže kdo ví kde bydlím tak si asi ťukal na hlavu, jenže já chtěl po práci vystřelit někam na N. Bydžov, Nechani

Vloženo: 06.05.2024
    Uskutečněno: 05.05.2024