BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 03.03.2024, Uskutečněno: 03.03.2024, Zhlédnuto: 115x

Si říkám co že to tam mám za zrcátka, dyk to neni originál, po nasazení brýlí na blízko a řádným nasvětlením čtu že je to italskej FAR(neznám), a že to je asi spíš na enduro podle těch kloubů a zjišťuji že jsou dotažený jak prase a ani nejdou zlomit a ani jsem je nemohl povolit jak byly dotažený do řidítka a po povolení byly v závitu špony
Pravdou je, že je v nich skvěle vidět tak proč je řeším? No protože na kloubech nekloubujou jak jsou dotažený a překáží při manipulaci přes futra a furt s nima škrtám a tak si říkám že by byly i fešnější chromovaný zrcátka a tak koukám do číny a za 250,- kupuju pár zrcátek a když by se k motorce nehodily tak mě to tak bolet nebude a pak jsem ještě při šmejdění narazil na docela zajímavou věc od Wunderlichu- kapotu ala R-nine T ? a řekl bych že to vypadá skvěle ale asi to bude drágo a asi k tomu není plexi? A asi to tady nekoupíš...ale líbí se mi to, a to hodně

SLAY (811) napsal 03.03.2024 v 12:10

já bych to asi čajnou neřešil na 99% nemaj homologaci ikdyž před technickou nahodit originály asi není taková práce.Nakonec taky před technickou s RE prohazuju nehomologovanej lauf za origo.

2 reakce

elvis78
elvis78 03.03.2024 v 19:48

počkej jako že by na STK řešili zrcátka? Když budou hezký jednoduchý tvar? to se mě jako nepozdává. No uvidíme. Výfuck by se mě taky samozřejmě líbil nějaký maličko hlučnějsí

Clint. (77) napsal 03.03.2024 v 12:07

Takhle nemile se na tom nekdo podepsal, že dorve zrcadla, že přes to můžeš ohýbat roxory to je smutný, hlavně že sis poradil

• nákup a příprava na servis

vratka daně přistála na účet tak můžeme pustit trochu žilou Objednány na autodíly-cardo.cz svíce NGK 2+2ks , na autodíly PEMA olej Castrol 20w50 4l a filtry k tomu + klíč na povolení oil filtru, dělal jsem to dycky za

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.04.2024
    Uskutečněno: 10.04.2024
  • 8.4.2024 popis dne- výlet Praha

Ráno kontrola střechy, někde mi teče pod parozábranu a do římsy, nevim kde, ach jo.. musíme do Prahy na polikliniku v ulici Františka Křižíka čp.22 na rentgen do třetího patra kvůli rovnátkům, ale autem nejedeme, metro

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 08.04.2024
  • tatí, pojedem teda? Pekelné Doly...

V sobotu byl u nás sraz od manželky ze školy, sraz dívek 40+ s jejich dcerami a synkem. Celkem 8 osob k obědu navíc, podávaly se vepřové a hlavně (holčičí) kuřecí řízky, bramborová kaše a nebo bram. salát. Po obědě jsem

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024