Honda SH350i (2021)

Vlastník Čépa85
Vloženo 23.9.2023
Aktualizováno 23.9.2023

Jak prohlásila prodejnyně, je to židle. Je to židle která jede. Která kurva jede.

Motorka koupena od Honda Klokočka

První dojmy - Po čínském Maxonu jsem chtěl skútr na dojíždění do práce. Tak jsem šel pro Hondu. Přesvědčily mě recenze, cena dostupnost. A rozhodně nelituji. ?

Jak už jsem napsal. Po první zkušenosti se skútrem z Číny jsem zjistil, že mě to baví a chci víc. Tak jsem po přečtení nejrůznějších recenzí šel pro Hondu. Původně samozřejmě pro PCX 125. ? Jenže jsem se dal do řeči s prodejkyní (?) a přišla řeč na SHčko. Jako že víc praktické, do města agilnější a proč vlastně 125, když máme oba s manželkou papíry na velkou. A bylo to. Hele, je to super. Do města i kolem města. 0 - 80km/h je otázka několika málo vteřin. Minule na mě na Buse na semaforech koukal týpek jak na blázna. A mimo město 100 - 110 km/h na pohodu. A to vážím metrák. Baví mě i po dvou sezónách každá jízda. Negativa? Čekal jsem malinko menší spotřebu. Jezdím 3,8 - 4,2 l/100km. Nevím, jestli je to váhou, pravou rukou, nebo kombinace. Ale neměnil bych a doporučuji.

r13
r13 napsal 30.09.23 v 09:26 9b.

motosvět
motosvět napsal 23.09.23 v 21:50 10b.

Jestli chceš menší spotřebu musíš zefektivnit pohonou soustavu (né snížit životnost). Mám Forzu 350 a já přes metrák, taky mě spotřeba trochu překvapila. Ať dělá radost
ps: TYP - s Versysem 650 lítám kolem 4l

Milan1963
Milan1963 napsal 23.09.23 v 21:02 10b.