Moto Guzzi V9 Roamer (2020)

Vlastník rancher
Vloženo 13.9.2023
Aktualizováno 23.4.2024

Láska na druhý pohled, původně jsem zvažoval V9 Bobber, ale po shlédnutí videí na Youtube a doporučení kamaráda, který už má od pana Průchy Guzziny 2 a množstvím doplňků na motorce, byla V9 Roamer jasná volba.

Motorka koupena od První Kozí s.r.o. Sušice

Moto Guzzi V9 Bobber: Rezenze a videa na Youtube

První dojmy - První dojem byl jak na ČZ 250/471, Smolík, sotva sundám nohu ze stupačky, tak jsem se jebnul do holeně, po 30 km byly cítit vibrace přenášené přes, na mé ruce slabé, gripy do rukou.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych to každému, je to lehká motorka, ze které i menší postavy snadno dosáhnou na zem.

Doplňky na motorce - Na motce od předchozího majitele byl vyměněn původní rámeček světla za černý, osazeny padáky, nosič, držák pro spolujezdce, příplatkové sedlo, podpěry brašen s rámečky na klickfix, já zatím přidal hodiny, brašny, držák mobilu a dál se uvidí.

Tento stroj jsem si vybral na základě výbavy doplňky, podle recenzí a v neposlední řadě na radu kamarádů, páč přístup, se kterým se setkáte u pana Průchy v První Kozí s.r.o. hned tak jinde nenajdete. Moto jsem koupil kompletně přezutou na nových pneu a před převzetím byl proveden servis.
Po najetých 200km počítač ukazuje průměrnou spotřebu 4l/100km, což je krásné...

callowsick
callowsick napsal 23.04.24 v 19:34 10b.

Fakt pěkná

Kolja73
Kolja73 napsal 22.09.23 v 11:46 10b.

Tak ,zase na dvou kolech.Ať dělá radost.

Sema
Sema napsal 14.09.23 v 23:44 10b.

Krásný motocykl

DanXV
DanXV napsal 13.09.23 v 19:47 10b.

Perfektní Ať Ti dělá jenom radost

Sedlsson
Sedlsson napsal 13.09.23 v 19:19 10b.

Tech V9 jezdí málo a je to škoda.