renocar_unor

Moto Guzzi V9 Roamer (2016)

Vlastník Wallaby
Vloženo 26.7.2016
Aktualizováno 11.3.2018

Supr železo ) jen si sednu a kouše mně do stehen imitace sedla. Rozjedu se a lehce přidám, a už mi ujíždí pod zadkem. Prostě bomba )

Motorka koupena od FIRMA:Moto Guzzi CZ - První kozí (Sušice

Moto Guzzi V7 Classic: vypadám na tom jak vosa na bonbóně
Triumph Bonneville SE: má řetěz a taky vypadá jak číza
Kawasaki W 800: vypadá jak číza

První dojmy - V9 je moto co nic neschovává, nikam se nedá nic dát a když nastartuju tak to se mnou škubne do strany.

Motorku bych doporučil pro - pro každého, každý jezdí podle svých možností a zkušeností, a může jezdit na tom co si koupí

Doplňky na motorce - úplně základní - neplánuju zatím nic (nejsou prachy)

Takže po dvou namlouvacích návštěvách kdy jsem poseděl a pohladil, tak jsem si jí přivez domu. Z původních 35km (do garáže), jsem jich najel 110.
Teď pár informací o mé praxi, moje zkušenosti s moto skončily v roce cca 1992, svezli mně na africe. Pak dlooouho nic a ted ta druhá míza jak z psychotrileru.

O V9: jel jsem, kopal jsem se o válec při řazení, vibrace jak svině, ale pomůže podřazování, brzdy nemusíte používat, motor brzdí jak prst o struhadlo, takže opatrně se spojkou, strašně cvakal kardan(plyn , zavřenejplyn), jo a brzdy ve městě jsem ani nepoužíval. Přijel jsem zaparkoval a čumněl jsem na ní, hladil jsem horký válce, pak jsem vychlastal flašku bublinek na oslavu a napsal tuhle zkušenost. Asi půjdu spát do garáže za V9. Drahá polovička to určitě pochopí, a když ne tak jí koupím vibrátor, stejně držkuje že na to nesedne, asi jí vyměním za nějakou mladší a nedržkující
Jo a možná by se ani nevešla, tahle V9 je spíš pro jednoho, nějaká ceckatá by se možná vešla, protože bych určitě hodně brzdil ale uvidíme časem.

Zduř.

pajapaja
pajapaja napsal 21.12.20 v 21:26

CZ175_1967
CZ175_1967 napsal 16.07.19 v 12:49 10b.

Paráda! Vybouchnul jsem smíchy, žena se ptala proč, tak jsem jí to dal přečíst. Nesmála se, nevím proč

Karlossboss
Karlossboss napsal 23.02.19 v 17:12 10b.

Někdy se potkáme, třeba na zahájení sezóny v St 30.3

Michal.72
Michal.72 napsal 06.04.18 v 19:49 10b.

Kelimex
Kelimex napsal 25.02.18 v 14:55

Tak na tenhle super stroj už se moc těším! Příští týden mi ho přivezou z Global Moto HK. Jak jsem si na webu přečetl a prohlédl mraky recenzí a videí, tak tohle bude přesně moje krevní skupina. Takže jasný je jedno - dobrý den, KOZY ven!