Yamaha XT1200Z Super Tenere (2015)

Vlastník Uncelsam
Vloženo 29.8.2023
Aktualizováno 29.8.2023

Výstižně popsat svou motorku asi takto: Mám už druhou!!

Motorka koupena od dovoz A

První dojmy - Novější model Tenerky jsem čekal plus mínus stejný. Mám ZE takže si můžu nastavit podvozek což je dost znát! Další výhoda je tempomat, který na delších cestách přijde vhod, když chcete trochu ulevit ruce a třeba neporušovat rychlost v obci.

Motorku bych doporučil pro - Tenerka je pro všechny, kdo chtějí motorku do pohody i nepohody. Prostě pro každý den!!

Doplňky na motorce - Padáky Givi, přídavná světla Givi, kufry Givi, rozšíření stojánku, Polepy nádrže Onedesing.

Musím říct, že Tenerka je prostě kus železa. Jezdí a jezdí. Nežere trávu kolem silnice je pohodlná a spolehlivá. A věřím, že mě nikdy nikde nenechá. Pokud jí člověk dá aspoň to základní jako je dobrý olej v rozumném intervalu (já dávám každých 7t km) tak mu tahle motorka bude dělat společnost hodně dlouho.
Jezdím s Tenerkou jak kolem komína, do města, tak i na motodovolenou. A hlavně jí nevidíš za každým druhým stromem jako třeba GSo. O to víc tě zahřeje, když jí potkáš.

kulda
kulda napsal 01.01.24 v 10:37 10b.

krásná v té modré stejně nejpěknější

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 31.08.23 v 04:44 10b.

31081
31081 napsal 30.08.23 v 07:57 10b.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 29.08.23 v 22:32 10b.

Krasna Mam dojem, ze jsem te parkrat potkal u Novych Hradu, vetsinou maskovanej ve sluzebni Ovci, ale jednou i na svoji stribrny Tenere. Zajimalo by me, jak moc se starsi a novejsi model lisi a jak funguje ten elektrickej podcozek.

Guga
Guga napsal 29.08.23 v 21:45 10b.

Krásný kousek