Harley Davidson FXBR Softail Breakout custom (2015)

Vlastník Namestii
Vloženo 29.8.2023
Aktualizováno 29.8.2023

Krásná, stylová, pohodlná, dobře ovladatelná.

První dojmy - Jel jsem okolo obchodu HD a říkám si, že mám 15 min a tak kouknu, jestli nemají nějaké hezké tričko. Tričko jsem žádné nevybral, ale stála tam tahle kráska. Byla to láska na první pohled, nebo spíš naopak, miloval jsem jí už dlouho předtím a tohle bylo osudové setkání. Kdybych jí tam nechal stát, nikdy bych si to neodpustil. Vždycky jsem obdivoval to velké zadní kolo a krátký blatník. Byl můj sen jednou takový stroj řídit. Ale nikdy mě ani nenapadlo, že bych něco takového mohl někdy mít. Sám bych se do takových úprav nepustil, ale tady bylo už vše hotovo.

Motorku bych doporučil pro - Skvělý stroj na projížďky, klidně i na delší trasy, ale na objevitelské cesty to není.

Doplňky na motorce - Zadní kolo Metzeler 18" 260
Přední kolo Dunlop 21" 130
Blatník - Thunderbike Rear Fender Steel 260 mm
Sedlo - Thunderbike
Výfuky - Vance & Hines Big Radius
Otevřené sání - Screaming Eagle
Vzduchový podvozek s nastavitelnou tuhostí (výškou)
Přední spoiler
Kryt motoru - Number One Skull
Brašna - Odin copper
Zrcátka
Boční RZ

Jízda na ní je jedno velké blaho. Harley, a vono to zatáčí. Byl jsem z toho úplně v šoku. Mám z ní pocit, jako by byla vykována z jednoho kusu. Nevlní se a na silnici sedí jak přilepená. Je to dáno i tím, že posez je opravdu velmi nízko.

Na jeden zátah se dá pohodlně ujet i 200 km, ale pak už to chce krátkou pauzu. Hlavně zadek už pak začíná bolet.

Motor by mohl být klidně i agresivnější a pořád by to na ní byla pohoda. Není to sice stroj na závodění, ale díky tomu pocitu, jak všechno ladí a sedí, by se na ní dalo jezdit opravdu svižně. Na okreskách rád jezdím 80-90 km/hod a kochám se a když už se dostanu výjimečně na dálnici, tak se na ní dá jet 140 km/hod a je to pohoda.

Byl jsem mile překvapen, že funguje i zadní brzda. Na to jsem z HD Dyna Wide Glide nebyl zvyklý. Tam byla ta páčka prakticky jen na okrasu.

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 05.09.23 v 15:27 10b.

Tu glajdu budeš prodávat?

zain1
zain1 napsal 05.09.23 v 08:39 10b.

Parádní mašina!!!

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 03.09.23 v 23:54 10b.

Rachus
Rachus napsal 01.09.23 v 11:55 10b.

Stroj super, jen by mne zajímalo, jestli se nebojíš, že by HD spadlo během zvedání plošiny, mám stejnou a parkovat na ní motorku bych se hodně bál, ať ti bublá

PSanec
PSanec napsal 29.08.23 v 12:38 10b.

Pěknej Haryk, přesně dle mého vkusu. Jen super km.