Harley Davidson FXBR Softail Breakout custom (2015)

Vlastník trin
Vloženo 3.4.2021
Aktualizováno 4.5.2021

Už od začátku jsem věděl že to bude láska na první pohled a taky že byla.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Hradec Králové (Hr

První dojmy - Neřídí se to jako ostatní motorky. Zadní guma o šířce 260 způsobuje že se v zatáčkách do toho musíte opravdu opřít celým tělem. Harley Davidson je kategorie sama o sobě. To pochopíte až ve chvíli když tu motorku vlastníte.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co mají rádi pohodovou jízdu

Doplňky na motorce - Laděné výfuky
Rukojeti
Opěrka
Podsvícení
Vzduchový filtr
Zpětné zrcátka

Mám v tuto chvíli celkem čtyři motorky a na této jezdím opravdu rád. Jednoznačně patří mezi moje nejoblíbenější. Ostatní mají různé vymoženosti a asistenty, ale je hlavně o pocit s jízdy no ne? A zde je ten pocit opravdu dobrý. Když se s tou motorkou zžijete, tak zjistíte ze umí být pomalá lehouce chrochtající blahem, ale taky velice agresivní a rychlá. Já osobně dávám přednost pomalé jízdě, ale občas se nebráním a pořádně zatahám za plyn. Každý kdo ji vidí tak si říká že musí být nepohodlná na dlouhé cesty. To mohu vyvrátit. Samého mě to překvapilo. Nic mě s ní nebolí ani po 300 Km. U Intrudera mě bolel po delší jízdě nejen zadek, ale také za lopatkama. Zde ten problém nemám. Pořídil jsem si zadní opěrku i s podnosem, abych na ní mohl cestovat po světě a nemusel kupovat různé kufry, které by jen hyzdily její překrásnou podobu.

Taliján
Taliján napsal 11.09.21 v 22:24 10b.

Na HD se ještě necítím, ale Breakout mě fakt dostal. Je skvělej.

toša.
toša. napsal 06.08.21 v 07:52 10b.

pěkná

trin
trin napsal 04.05.21 v 21:38

Krasavec ;)

pkno
pkno napsal 04.05.21 v 20:26 10b.

Kdyz ho milujes neni co resit

rade35
rade35 napsal 10.04.21 v 13:12 10b.

pěkný