BMW F 850 GS (2023)

Vlastník Vendelín_odjinud
Vloženo 24.8.2023
Aktualizováno 24.8.2023

Je fakt nádherná! Barva je nejhezčí, kterou jsem na tomto modelu viděl. Taky za příplatek 15.000 Kč aby nebyla!

Yamaha Tenere 700 World Raid: Pokročilá elektronika u BMW, dobrá nabídka prodejce

První dojmy - První dojmy rozpačité z projevu dvouválce. Nepadla mi hned do ruky, bo jsem 15 let na motorce neseděl. Zvuk z airboxu při cca 4000 ot / min mě trochu děsí. Je to takové úpěnlivé bučení...

Motorku bych doporučil pro - Pro mladé cestovatele. Nejsem ani mladý a ani cestovatel :-)

Doplňky na motorce - Jsou tam všechny pakety, akorát letošní rok vyndali tempomat ale dali vyšší plexi a ten jejich "zázračný" řetěz a měření tlaku pneu. Doobjednal jsem jen originální vario topcase

Vybral jsem si tento stroj, protože na stará kolena chci kvalitu a motorku, která alespoň něco ohlídá za mně. Mám na mysli třeba náklonové ABS či kontrolu trakce. Věřím, že Němci toto umí dobře. Taky se mi líbí preciznost výroby, kde každý drátek má své místo, nic se nikde nekinklá, všechno pasuje na milimetr. Dokonalý je quickshifter. Je to moje poslední motorka v životě. Před tím jsem měl Suzuki DL 1000.
Zkušenosti mám s Jawa 21 Sport, Jawa 350 Bizon, Kawasaki Ninja ZX12R, Yamaha XJR 1200.

dragsterrr
dragsterrr napsal 24.08.23 v 12:10 10b.

Snad budes spokojny a konecne asi po 3 rokoch v peknych farbach

Vyndali tempomat? Do novych 850tiek uz nedavaju tempomat???

Tak zazracna retaz? :) :) No uvidis sam, zalezi aj od toho aky budes mat rocny najazd.

Milan1963
Milan1963 napsal 24.08.23 v 07:34 10b.

Pěkná, at' dělá radost.

TomZul
TomZul napsal 24.08.23 v 07:06 10b.

Volbou rozumu si vybral moc pěkný stroj. Ať se to někomu líbí nebo ne, ta GS jsou prostě dobrý motorky a tahle je i hezká. Nechť slouží pro radost dobře a dlouho.