Aprilia Tuono V4 1100/RR (2021)

Vlastník Saschena
Vloženo 19.8.2023
Aktualizováno 19.8.2023

Neuvěřitelný stroj jak na delší cesty, tak na rychlou jízdu, zatáčky a okruh. Nejde to popsat :)

Motorka koupena od FIRMA:IMOFA (Praha 4-Krč) - ochota a přístup

První dojmy - zátah motoru, zvuk a hubu od ucha k uchu!

Doplňky na motorce - páčky, držák výfuku

Byl jsem s ní ve Skotsku a po Evropě i na okruhu v Brně. Všude mi padla perfektně do ruky a sžil jsem se s ní okamžitě.
Chtěl jsem po GSXR 1000 a MV Agusta Brutale něco klidnějšího s vyšším posezem. No, vyšší řidítka to má a na delší cesty je to parádní, ale stejně na tom většinou ležím a strašně si užívám výkon motoru, jeho zvuk a pomáhající elektroniku motorky.
Jedním slovem, je to prostě zážitek, kdykoli na ni sednu.

Saschena
Saschena napsal 19.08.23 v 23:30

Mě na ni upozornil kamarád, že něco takového existuje, vůbec jsem k Aprilii neběl vztah. Pak jsem si ji půjčil na jeden den u prodejce a bylo vymalováno :) Motor mě přesvědčil. Hele, když má v zatáčce tendenci se odlehčovat přední kolo, to už je co říct :D
Ad stupačka: Mám nohu 43 a opravdu se mi párkrát stalo, že se mi pata zasekla o zadní stupačku. A to je fakt hodně blbý pocit, že nemůžeš rychle přesunout nohu v okamžiku, když to potřebuješ. Proto jsem je oddělal a je to už v pohodě.
Víc fotek mám v inzerátu, prodávám ji: https://www.motorka...o-03-26-1878284.html
Půjdu do RSV4. Já prostě potřebuji na té motorce ležet, to je můj styl jízdy, no.

Hortom
Hortom napsal 19.08.23 v 21:14 10b.

Taky po ní pokukuju. Z fotky je vidět, že jsi stupačky spolujezdce asi sundal. Zavadí opravdu hodně jak popisoval Zajoch v recenci?

Saschena
Saschena napsal 19.08.23 v 11:40

Ahoj, ja mam 186 a ten stitek fakt funguje. Mel jsem zalehavacku i uplneho nahace a tohle fakt pomaha. Min much na kombineze. Neni to mega velky stit, tak Te uplne celeho neschova, ale je dostatecny na to, aby Ti vitr nerval hlavu a kdyz potrebujes, tak se za nej v klidu schovas, aniz by ses bouchal do hlavy.
Takze za me: funguje dost dobre :)

Brukev
Brukev napsal 19.08.23 v 05:57 10b.

Super stroj … jen se mi možná minulá generaci líbila o trošku víc … prosím jak funguje aerodynamika ? Mám cca 185 tak by mě zajímalo esli ten štítek spis otravuje a nebo pomáhá … děkuji