Honda CB 1000R (2010)

Vlastník FiZzeR
Vloženo 19.7.2023
Aktualizováno 14.2.2024

Italskej hornet na sto procent.

Náhradní vozidlo/skútr #1

Honda CB 600F Hornet: cena (mladší ročníky horneta stojí podobně jako cébéčko)

První dojmy - Na agustě se po loňské srpnové prochcané dovolené projevil tak výrazný italfaktor, že je doteď kaput. Bylo tedy třeba sehnat náhradní pojezdidlo. Je to honda a je taková, jako by člověk od hondy čekal. V tom dobrým i v tom né tak dobrým. Nebo možná jsem měl jen příliš vysoká očekávání, když jsem se domníval, že to bude hodně podobný brutálce.

Tl;dr: motor z auta, překvapivá ovladatelnost, nic moc podvozek a zoufalý brzdy.

Motor. Krouťák od volnoběhu, nevýrazná špička, z A do B do města a na turistiku super, jinak nuda. Honda, no. Pověstně přesná hondí převodovka se taky nekonala. Má docela hezký zvuk a nulový mechanický hluk, po italským střepu je to divnej pocit.

Ovladatelnost - na ten ingot vážně dobrý. Je krátká, snadno se přehazuje, lehká do řidítek, padne do ruky, fakt super. Škoda že

Podvozek. Hornet, no. Houpačka v jednom i ve dvou, předek dobrý, zadek katastrofa. Na turistiku dobrý, ale když začneš chvátat, kývavým pohybem po tečně do škarpy. Najeto měla kolem dvacky a centrál mi nepřišel vyteklej, tak nevím. Možná kdyby to nevážilo čtyři tuny... a s tím asi souvisí i

Brzdy. Vypadalo to jako monobloky z fároše, čekal jsem teda pořádnej zákus, stopíčko ve dvou a tak. Čekal jsem špatně, i s povinnýma pancířema a mýma nejvíc nejoblíbenějšíma SBS deskama to furt brzdí jak kontejnerová loď.

Další zcela podružný a nezajímavý detajly:
První honda, kterou jsem nezahodil. Je to fakt italský, vyrobený v itálii. Narouboval jsem tam teplý hefty. (Strašně super věc, to potřebuju na všem.) Zadní kolo mi nejdřív přišlo hnusný, ale s odstupem času jsem nad tím víc přemýšlel a dospěl jsem k názoru, že je opravdu hnusný. Barvu laku vybírala žena.

Něco jsme s tím odjezdili, není to vyloženě blbej bajk, ale když jsem ráno při pohledu jak je venku hezky uvažoval, čím pojedu do práce, šáhnul jsem po klíčích od auta. To nejspíš něco znamená.

Animals21
Animals21 napsal 22.07.23 v 22:56 10b.

Boží

Vladounreal
Vladounreal napsal 19.07.23 v 11:33 9b.

recenze jak kdyby si z ní neměl potěšení , tak ať ho časem tvá Honda dělá