Honda XL 125V Varadero (2005)

Vlastník MaxPayN€
Vloženo 2.3.2007
Aktualizováno 3.1.2010

Je to super motorka má najeto 22 tis.další info dole.

5.4.2008- Tak motorka je opravená a jezdí nádherně bylo to nějakým pérkem v karburátoru a prý to také nebylo vůbec dobřče seštelované... Myslim že do servisu honda to už nikdy nedám jsou to patláci alespoň teda ve Vestci. Nevim jak jinde. Jako když nedokážou opravit vlastní moto tak to je docela smutný a opravil mi to konkurenční servis(yamaha), předtim než sem vezl moto do servisu yamaha byla motorka asi před 3 tisíci KM na garančce(kde prý ůdajně měnily olej svíčky a dělaly ventily) v yamaze mi ty svíčky musely vyměnit znovu nevím jestli je to tím že je v hondě nevyměnily a jen si naučtovaly peníze nebo že jsou vháji po 3 tisících..no posuďte sami.hlavní je že motorka mi opět jezdí...

Motorka ted jezdi uplne krasne je to super stroj.Jsem sni velice spokojen

nemuzu si ji vynachvalit ma uz sice najeto poctvych 22 tis. km ale an tuhle motorku to nemá vubec zadny vliv porad jede krasne..

Příslušenství a přídavky: na moto mám padáky,kufr,laďák,alarm+dálkové startování,centrální stojánek,podsvícení motoru.

Videa:

napsal 25.10.07 v 22:45

nebudes uz jedit jako prase jinak ti seberu klicky tvuj milacek

MaxPayN€
MaxPayN€ napsal 02.10.07 v 08:03

Ty blazne dit RS ma 30 koni a jeste ke vsemu 2T jel sem na Tounu 125 a jak mile se to dostane na 8apul tisece otacek uplne to vystrely fakt strasnej zatah a behem chvile tam mas 150 je to muj dojem prootze sem zvyklej na varana ))))ale alespon nam to nereze jak prokopnuty a ten olej :(((( njn

smazany50323
smazany50323 napsal 20.08.07 v 15:55

hele a je o kotel silnejsi aprilie rs 125 nez varan 125??

smazany26364
smazany26364 napsal 17.08.07 v 10:33

cus prosim tě kolik a kde stál ten padák..?? Jinak vypadá moc dobře

MaxPayN€
MaxPayN€ napsal 15.08.07 v 22:35

no vykon to fakt nezvysuje.ten ladak stoji 5500 www.moto-sharon.cz jinak jako zvuk se moc bohuzel nezmenil treba od firmy MIG odost hlasitejsi a je to poznat ze je tam ladak u tohodle moc ani ne jen v nizkych otackach. video nejak stvorim tak musite ale cekat