Honda CB 1000R (2008)

Vlastník ZZilvi
Vloženo 25.6.2023
Aktualizováno 11.3.2024

Hledal jsem stroj se sportovním duchem, dostatečným výkonem a zároveň pohodlným posezem, pro relax i adrenalin. A přesně to tahle kráska splňuje!

První dojmy - První dojmy super. Krásná, rychlá a skvěle ovladatelná. Dlouho jsem prohlížel inzeráty a rozmýšlel. Nakonec jsem zůstal věrný značce. Zatím spokojenost.

Doplňky na motorce - -
- gripy
- tlumič řízení
- ukazatel zařazené rychlosti
- brašna na nádrž

Máme za sebou jednu sezónu a zatím jsem nadšený. Za mě stále super design, podvozek, příjemný posez a průběh výkonu. Po předchozí 600RR, na kterou velmi rád vzpomínám, jsem se rozhodl jít víc do pohodlna a zkusit nějaký naked. Volba padala na klasické favority - CB, FZ1, Zed, Street/Speed Triple.. Když jsem uviděl tuhle kočku, bylo jasno.

Funguje na výbornou, momentálně ideální stroj. Výkonu má na rozdávání, jde krásně za plynem a motor táhne lineárně v celém spektru už od nízkých otáček. K tomu fajn kroutící moment, není co vytknout. Podvozkově taky super. Hodně mě překvapilo s jakou lehkostí se celkově motorka vodí. Je to paráda. Bez problémů zvládá naše silnice a zároveň dokáže zatáčky doslova krájet.

Hračka a bestie v jednom, baví mě to!

JardaBar
JardaBar napsal 11.01.24 v 21:11 10b.

Tahle generace je furt pěkná!

jawatar
jawatar napsal 07.01.24 v 07:23 10b.

Milda_16
Milda_16 napsal 05.08.23 v 12:19 10b.

Samíc
Samíc napsal 31.07.23 v 05:31 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 26.06.23 v 09:59 10b.