Ducati Multistrada V4 / S (2023)

Vlastník Žorž.
Vloženo 11.6.2023
Aktualizováno 23.1.2024

Krásná, rychlá a zase krásná :)

První dojmy - Byl jsem překvapený, jak je obratná, skvěle manévrovatelná, lehká a padnoucí do ruky. Taky to, jak krásně dosáhnu na zem na paty při svojí výšce. Líbí se mi detaily jak je moto zpracovaná.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro toho, kdo hledá univerzální stroj na cestování, do města i na okruh...a pro všechny, kdo to má v hlavě srovnaný. Přesto, že je zatraceně rychlá, jde na ní jezdit pomalu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, vyhřívané sedačky, přídavná světla, origo navigace, dynamické blinkry, kryty chladiče, všechny moto kufry, tankvak, hlavní stojan(ten jsem tedy sundal stejně jako ty hrozné odrazky, co dávají k předním brzdičům).

Už jsem o Multici přemýšlel pře třemi roky, to to byl ještě dvouválec a nějak z toho sešlo…letos se to konečně povedlo, hlavně asi díky manželce, která řekla “na co jako čekáš? Na důchod?” A tak jsem ji koupil…a taky k ní dostaneš hrneček, neber to...
Podvozek, tomu není co vytknout. Krásně drží stopu. Už jsem najel přes 2000 km a je to lepší a lepší. Výkon a zátah jsou úžasný a celý den na tom sedím a necítím nikterak únavu. Jsem mile překvapený, že jsou chráněná kolena, u předchozí moto jsem po delší cestě vždy cítil, že jsou nafoukaná.
Moto je určitě nejvíc na silnici a na dlouhé přesuny, ale díky svému výkonu ji můžete vzít na okruh a určitě se tam neztratí (125kW).
Co mě nadchlo jsou blbinky, jako je sledování mrtvého úhlu a tak..
Zřejmě se moto poměrně dost líbí, často vidím palec nahoru, nebo jak ji někdo okukuje, když je zaparkovaná a přitom znalecky pokyvuje :).

sorbon81
sorbon81 napsal 18.06.23 v 23:19 10b.

Forza Ducati! Krásný stroj a super doplňky

BezprstyBill
BezprstyBill napsal 18.06.23 v 12:33 10b.

korrzar
korrzar napsal 16.06.23 v 11:53 10b.

Krasavice

mrkvojed
mrkvojed napsal 13.06.23 v 10:46 10b.

krásný motocykl užívej spousty km i s batůžkem

Vydrik
Vydrik napsal 13.06.23 v 08:09 10b.

Krasnej stroj, i s tema kuframa vypada paradne 10b