Honda VT 600 Shadow (2001)

Vlastník Vladounreal
Vloženo 7.6.2023
Aktualizováno 29.6.2023

Je to pohodový chopper a cruiser.

Motorka koupena od Milan Šíf - prodal mi jí starší pán velice spolehlivý, motorku by si nechal nabýt zdravotních problému k věku majitele

První dojmy - Skvělý bublavý zvuk , nízká hmotnost při manipulaci na místě a spolehlivost tohoto stroje a málem zapomněl na nízkou spotřebu.

Motorku bych doporučil pro - pro každého komu dělá ježdění radost

Doplňky na motorce - pouze přední plexi a na Shadow boční brašny a na Magně zadní brašna.

Shadow Vt 600 je vyloženo stroj na kochačku. Jezdím s ní okolo 80km/hod. Více jen při předjíždění, protože pak začíná brnět do řidítek a po té i do stupaček.
Do zatáček se jí občas nechce tak jí musím trochu kolenem pomoct.
Jak jsem zmínil na pozvolnou jízdu a rozhled krajinou výborný stroj. Někdy na ní naložím moje dvě čivavky a vyjedeme . Pejskové jsou nadšení aspoň tak vypadají. Sledují vše kolem a mají úsměv na tváři jak já. Spotřebu mám zatím od 3 do 4 litrů.
Pokud chci trochu toho adrenalinu, tak vytáhnu mou druhou krásku Hondu Magnu VF750 a vyřádím se tak až si pak říkám, že jsem se v pohodě vrátil zpět.
Zatím jsem se po dvou letech na těchto strojích nesetkal s žádnou poruchou. Servisuji si ten základ sám jen seřízení motoru nechám na servisu. Sice ještě žádné nebylo, protože oba stroje šlapou jak mají. Shadow má 21000 km a Magna 36 000 km. Jediné co jsem na oba stroje dokupoval , tak jsou plexi. Vozím holky v tanvaku na nádrži, tak aby na ně nefoukalo.

Vladounreal
Vladounreal napsal 16.04.24 v 13:24

Ahoj díky za komentář. A přeji ti ať ti co nejdléle vydrží noho vzadu

Don_Juan
Don_Juan napsal 16.04.24 v 08:27 10b.

Krásná a nablejskaná pohoda
Jednou taky dám nohy dopředu. Ještě je můžu bezbolestně a bez praskání kloubů skrčit

Vladounreal
Vladounreal napsal 04.04.24 v 14:19

Ahoj je to jak uvádíš taky mám raději pohodičku a kochačku. I když občas na magně trochu za to potáhnu Pro nás vyznavače jedné stopy hodně radostných km a kolama dolů

Leatherboy
Leatherboy napsal 04.04.24 v 08:39 10b.

I když "chopping" a "cruising" není můj styl (zatím ), tak vím, že vyznavači těchto strojů jsou obvykle pohodáři a kochací jezdci. A konec konců - všichni jsme bratři v jedné stopě. Je to možná i tím, že je na stroji prostě víc práce - musí se vždycky krásně lesknout a chromy musí být neustále jako zrcadlo
Tak si užívej pohodu, klídek ... kafe a cigárko ... mimochodem na Honda Magna jsem po Thajsku pár tisíc kilometrů taky před lety nalítal

... čiwuawua ...

Hikafima
Hikafima napsal 28.03.24 v 19:53 10b.

Nádherné, musí ti dělat úžasnou radost. 10b